جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

اسکان بیش از 3 هزار مسافر فرهنگی در رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان بیش از 3 هزار مسافر فرهنگی در رامسر

مدیرآموزش و پرورش رامسر از پذیرش 3 هزار و 400 نفر در قالب 734 خانوار فرهنگی در پایگاه‌ اسکان شهرستان رامسر در دومین روز از بهار 95 خبر داد.

اسکان بیش از 3 هزار مسافر فرهنگی در رامسر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش رامسر، محمدصادق امینی‌نیا اظهار کرد: تاکنون 3 هزار و 400 نفر در پایگاه‌های اسکان شهرستان پذیرش شدند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی و گردشگری و جاذبه‌های طبیعی و بکر شهرستان رامسر به عنوان منطقه نمونه گردشگری کشور خاطرنشان کرد: حضور مهمانان نوروزی از جمله همکاران فرهنگی از نقاط مختلف کشور به این شهرستان چشمگیر است.

مدیر آموزش و پرورش رامسر با اشاره به اینکه پیش از آغاز تعطیلات نوروزی به منظور راهنمایی بهینه مسافران نوروزی، بنرهای راهنمای مسافران در سطح شهر و ورودی‌های آن چاپ و نصب شده، بیان کرد: در حال حاضر پذیرش مسافران نوروزی در شهرستان رامسر ادامه دارد.

وی به بازدیدهای مستمر از محل‌های اسکان مسافران اشاره کرد و گفت: این بازدیدها به منظور مطلوب‌تر شدن اسکان و خدمات ‌دهی به مسافران فرهنگی صورت گرفته است.

امینی‌نیا در پایان تصریح کرد: برنامه‌های انجام شده در ستاد اسکان رامسر حاکی از برنامه‌ریزی هدفمند به منظور کسب رضایت و ایجاد امکانات و ارائه خدمات رفاهی مناسب به هموطنان و همکاران فرهنگی که از اقصی نقاط کشور به شهر رامسر مسافرت کرده‌اند، برشمرد.