سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

آسفالت 7 کیلومتر از راه‎های درون‌روستایی بهشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

آسفالت 7 کیلومتر از راه‎های درون‌روستایی بهشهر

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهشهر از آسفالت هفت کیلومتر از راه‌های درون‌روستایی این شهرستان در سال‌جاری خبر داد و گفت: برای تکمیل این عملیات عمرانی، 900 تن قیر استفاده شده که به‌صورت رایگان بوده است.

آسفالت 7 کیلومتر از راه‎های درون‌روستایی بهشهر

مهدی عبدی‌کمیشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بهشهر، اظهار کرد: بنیاد مسکن از ابتدای سال‎جاری تاکنون برای اجرای عملیات آسفالت در روستاهای طرح هادی فعالیت‌های خوبی انجام داده که رضایت مردمی را در پی داشته است.

وی افزود: با تخصیص قیر رایگان به میزان 900 تن به روستاهای آسیاب‌سر، کوهستان، امیرآباد، شهیدآباد، قره‌تپه و حسین‌آباد، در مجموع حدود چهار کیلومتر در داخل بافت روستاهای یادشده و 31 هزار متر مربع از خیابان‌های روستایی آسفالت شده است.

مدیر بنیاد مسکن بهشهر با بیان اینکه عمران و آبادانی در روستاها از اولویت کارهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، گفت: این فعالیت نیازمند همکاری و مشارکت اهالی همان روستا است که در بررسی‌های به‌عمل آمده، روستاهای زینه‌وند، پاسند و حسین‌آباد ازجمله روستاهایی هستند که در اجرای طرح‎های عمرانی با دولت مشارکت دارند.

وی در پایان از علی‎محمد شاعری نماینده مردم  بهشهر، نکا و گلوگاه که برای تأمین قیر مورد نیاز برای روستاهای بهشهر همکاری و پیگیری داشتند، قدردانی کرد.