سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

آسفالت 64 درصد از راه‌های روستایی جویبار - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آسفالت 64 درصد از راه‌های روستایی جویبار

آسفالت 64 درصد از راه‌های روستایی جویبار


رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان جویبار گفت: از 7 هزار و 829 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران، 203 کیلومتر در این شهرستان بوده که از این مقدار 64 درصد آسفالته است.

آسفالت 64 درصد از راه‌های روستایی جویبار

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، محسن قادری اظهار کرد: شهرستان جویبار از جمله شهرستان‌هایی است که به لحاظ شرایط جغرافیایی منطقه و تعدد روستا‌ها در آن دارای محورهای پررفت‌وآمد است.

وی با بیان اینکه ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های ارتباطی این شهرستان از جمله فعالیت‌های مهم این اداره است، افزود: این اداره با مشارکت خوب روستائیان توانست عملیات بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی این شهرستان را در دستور کار خود قرار دهد.

رئیس اداره راه و شهرسازی جویبار به پروژه بهسازی و آسفالت محور روستایی لپو صحرا در بخش گیل‌خواران این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: این عملیات در قالب اجرای بهسازی و آسفالت محور به طول 5/2 کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال با مشارکت خوب و گسترده مردم به اجرا درآمد.

این مسئول یادآور شد: براساس آخرین آمار از 7 هزار و 829 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران، مقدار 203 کیلومتر در این شهرستان بوده است.

قادری گفت: تاکنون در جویبار توانستیم مقدار 64 درصد راه روستایی را آسفالت کنیم.