جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

آسفالت 13 کیلومتر از راه‌های روستایی فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

آسفالت 13 کیلومتر از راه‌های روستایی فریدونکنار

رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار گفت: 13 کیلومتر از راه‌های 8 روستای این شهرستان آسفالت شده است.

آسفالت 13 کیلومتر از راه‌های روستایی فریدونکنار

محمدحسن داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: شن‌ریزی و زیرسازی راه روستایی نوایی‌محله و نوایی‌محله سفلی با هزینه بیش از 600 میلیون تومان انجام شده است.

وی با اشاره به علف‌تراشی وسط بلوار محور کمربندی شرقی فریدونکنار، افزود: اجرای عملیات خط‌کشی محور فریدونکنار به شهرستان آمل تا منطقه دابودشت و درویش خیل به مرحله اجرا رسیده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی فریدونکنار از اجرای عملیات لکه‌گیری و بهسازی نقطه بحرانی محور آمل به فریدونکنار خبر داد و بیان کرد: این عملیات مهم که از دغدغه‌های مسؤولان و مردم منطقه نیز بوده در حدفاصل راه روستایی کوچک بیشه‌محله انجام شده است.

این مسؤول با بیان اینکه احداث جدا کننده محور فریدونکنار به آمل به طول پنج کیلومتر با هزینه حدود یک میلیارد تومان تحقق یافت، تصریح کرد: 13 کیلومتر راه‌های روستاهای ازباران، بنه‌کنار، طوله‌سرا، حسین‌آباد، اسلام‌آباد، شیرمحله، کلاگرسرا و کوچک بیشه‌محله آسفالت شده است.

داداشی ادامه داد: خط‌‌کشی محور فریدونکنار به آمل به طول 12 کیلومتر در مسیرهای رفت و برگشت با هزینه 600 میلیون تومانی بوده و جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز، تخریب و جمع‌آوری تابلو‌ها و ساخت‌و‌سازهای غیرمجاز در حریم راه‌ها و قلع و قمع املاک تصرفی دولتی را نیز داشته‌ایم.

وی از آغاز عملیات احداث ساختمان اداره ثبت احوال فریدونکنار و پیشرفت فیزیکی این پروژه خبر داد و گفت: احداث دوربرگردان دریاکنار در محور فریدونکنار و بابلسر نیز از دیگر برنامه‌های اداره راه و شهرسازی شهرستان فریدونکنار بوده است.