جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

آسفالت محور روستایی یعقوب‌لنگه ـ نمک‌چال بهشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

آسفالت محور روستایی یعقوب‌لنگه ـ نمک‌چال بهشهر

رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر از بهسازی و آسفالت محور روستایی یعقوب‌لنگه ـ نمک‌چال این شهرستان با اعتبار 5 میلیارد ریال خبر داد.

آسفالت محور روستایی یعقوب‌لنگه ـ نمک‌چال بهشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، حسین عرفانی گفت: شهرستان بهشهر از جمله شهرستان‌هایی است که به لحاظ شرایط جغرافیایی منطقه و تعدد روستاها در آن دارای محورهای پر رفت و آمد بوده، لذا ایمن‌سازی و بهسازی راه‌های ارتباطی این شهرستان از جمله فعالیت‌های مهم این اداره است.

وی تصریح کرد: از این رو این اداره در راستای برنامه‎ها و اهداف خود در زمینه بهسازی و ایمن‌سازی راه‌های زیرپوشش خود اقدامات گسترده‌ای را در دستور کار خود داشته که از جمله آنها می‌توان به عملیات بهسازی و آسفالت محور روستایی یعقوب‌لنگه ـ نمک‌چال این شهرستان در بخش مرکزی به طول 3/2 کیلومتر و با اعتبار 5 میلیارد ریال اشاره کرد.

عرفانی بیان داشت: با آسفالت راه روستایی بیش از 400 خانوار در قالب دو روستا از نعمت یک راه ایمن و استاندارد بهره‌مند شدند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر افزود: از 7 هزار و 863 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران، 375 کیلومتر در شهرستان بهشهر واقع شده است.

وی گفت: این محور روستایی به طول 8/4 کیلومتر بوده که در سال‌های گذشته 5/2 کیلومتر از آن آسفالت شده است.