جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

آسفالت بیش از 4 هزار کیلومتر از راه‌های روستایی مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آسفالت بیش از 4 هزار کیلومتر از راه‌های روستایی مازندران

آسفالت بیش از 4 هزار کیلومتر از راه‌های روستایی مازندران


مسئول راه‌های روستایی راه و شهرسازی مازندران از 7 هزار و 829 کیلومتر راه روستایی موجود در استان 4 هزار و 189 کیلومتر آسفالته است.

آسفالت بیش از 4 هزار کیلومتر از راه‌های روستایی مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، سهراب طور گفت: راه روستایی ایمن و مناسب سبب بهبود بازاریابی محصولات کشاورزی و افزایش درآمد روستاییان شده و تمایل آنها را به زندگی در روستا افزایش می‌دهد.

وی از اجرای عملیات بهسازی و  آسفالت راه روستایی مهلبان شهرستان فریدونکنار به طول 5/1 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 5 هزار میلیون ریال خبر داد.

طور یادآور شد: این اداره کل در راستای برنامه‌های اجرایی خود اقدام به اجرای عملیات بهسازی و  آسفالت راه روستایی مهلبان بخش دهفری شهرستان فریدونکنار کرد.

مسئول راه‌های روستایی راه و شهرسازی مازندران افزود: با بهسازی و آسفالت این محور روستایی بیش از 500 خانوار از نعمت یک راه ایمن و استاندارد بهره‌مند شدند.

مسئول راه‌های روستایی راه و شهرسازی مازندران خاطرنشان کرد: در سال گذشته با مشارکت خوب روستاییان و همت تمام مسئولان ذیربط توانستیم اقدامات بسیار مطلوبی را در حوزه بهسازی و آسفالت راه‌های روستایی استان به اجرا در بیاوریم.

وی در پایان گفت: از 7 هزار و 829 کیلومتر راه روستایی موجود در مازندران 4 هزار و 189 کیلومتر آسفالته است.