رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

استمرار طرح ارتقا امنیت اجتماعی در هفته ناجا - نمایش محتوای خبر

 

 

استمرار طرح ارتقا امنیت اجتماعی در هفته ناجا

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، نشست تخصصی بررسی اقدامات و عملکرد برنامه‌های هفته ناجا با حضور فرماندهان و مسئولان انتظامی استان به ریاست جعفری‌نسب فرمانده انتظامی استان برگزار شد.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به در پیش بودن هفته نیروی انتظامی از  13 مهرماه بر برنامه‌ریزی و اجرای دقیق برنامه‌های هفته ناجا تاکید کرد.

مسعود جعفری‌نسب توجه به برنامه‌های خرد و کلان هفته ناجا و برنامه‌ریزی در جهت هر چه بهتر برگزاری این برنامه‌ها را در طول هفته ناجا مورد تاکید قرار داد و افزود: تبلیغات، زیباسازی فضای همایش، نشست‌ها و مدیریت این جلسات بسیار مهم است.

فرمانده انتظامی مازندران با تاکید بر اینکه ماموریت استان در مورد برنامه‌های هفته ناجا باید یک ماموریت بالنده باشد، افزود: برنامه‌های هفته ناجا باید با کیفیت و از زیبایی خاصی برخوردار باشد.

جعفری‌نسب بر تعامل و همکاری همه معاونت‌ها و پلیس‌های تخصصی در اجرای دقیق برنامه‌های هفته ناجا و ارتقای کیفی برنامه‌ها تاکید کرد.

فرمانده انتظامی مازندران گفت: تحقق امنیت عمومی و اجتماعی در گرو مشارکت‌پذیری آحاد جامعه با پلیس است.

جعفری‌نسب تلاش برای فراهم ساختن امنیت عمومی و اجتماعی در سطح جامعه را در سایه تعامل و مشارکت با دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و آحاد جامعه دانست و بر ضرورت تعامل وهمکاری همه دستگاه‌ها تاکید کرد.

این مسئول با تاکید بر استمرار طرح ارتقا امنیت اجتماعی در هفته ناجا گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی باید در سه محور مبارزه با مواد مخدر، شناسایی و دستگیری سارقان و جمع‌آوری اراذل و اوباش عملیاتی شود.

جعفری‌نسب با اشاره به ضرورت استقرار نظم و امنیت در نقاط مختلف بر پیگیری طرح‌های امنیت اجتماعی به‌ویژه در روستاها تاکید کرد.

وی به‌کارگیری نگهبانان‌محله به عنوان پلیس افتخاری را در راستای برقراری نظم و امنیت در سطح روستاها مهم ارزیابی کرد و بر پیگیری این طرح با همکاری بخشداران و دهیاران تاکید کرد.