جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

استقلال پایه اصلی انقلاب اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

استقلال پایه اصلی انقلاب اسلامی است

استقلال یکی از پایه‌های اصلی انقلاب و از مهم‌ترین شعارهای دوران انقلاب بوده که در عمل تا به امروز بر روی آن تأکید و اصرار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد مهدی راشدی نوری ظهر سه شنبه در مراسم راه پیمایی مردم شهر هچیرود بیان داشت: 22 بهمن روز شور و شعور ملت ایران ،روز تجدید بیعت با امام و شهدا و رهبری انقلاب اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: در تمام این سال‌ها ملت ایران،بی اعتنا به تهدیدها و تحریم ها و فتنه‌گری‌های دشمنان و بی‌توجه به حوادث و بحران‌های طبیعی، برف، باران، سیل و امثال آن در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرد و هیچ مشکلی نتوانست آنان را از حضور در این فرصت تاریخی باز دارد.

وی اعلام داشت: این‌همه فشار، تهدید،تحریم و تبلیغات سوء رسانه‌ای و ایران‌هراسی برای این‌است ‌که ما از شعار استقلال‌خواهی و عمل استقلال گرایانه مانند توان هسته‌ای دست برداریم.

امام جمعه چالوس تأکید داشت: آن‌چیزی که می‌تواند استقلال ما را تأمین کند اصرار و موضع‌گیری صریح و شفاف بر اصول انقلاب است.

وی با اشاره به بحران برف اخیر و خسارت‌های ناشی از آن یادآور شد: مردم این منطقه با وجو د این‌که چندین روز در محاصره برف بودند، بسیاری از خانواده‌ها، زندگی و سرمایه‌شان آسیب دیده و خسارت‌های جدی به آنها وارد شد و شاید از عملکرد مسئولان نیز گله داشته باشند اما انقلاب و رهبرشان را با تمام وجود دوست دارند و ازآن حمایت می‌کنند.

وی با قدردانی از حضور گسترده مردم شهر هچیرود در این راهپیمایی اظهار داشت: حضور عظیم شما در این راه‌پیمایی پاسخ دندان شکن به‌اظهار نظرهای بی‌ادبانه و گستاخانه مسئولان امریکایی است.

راشدی وحدت و تعامل همه‌ مردم هچیرود را در تکامل منطقه موثر دانست وتاکید کرد: برای تعریض کوچه‌ها،خیابان‌ها،تأسیس برخی ادارات مانندنیروی انتظامی همکاری تمام شهروندان مورد نیاز است و با اهدای زمین و پشتیبانی مالی می‌توان به این اهداف دست یافت.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه خسارت ناشی از برف به بسیاری از منازل،باغات ،مرکبات و گلخانه‌های هچیرود آسیب رساند اما ما ثابت و پابرجا ایستاده‌ایم تا حمایت جدی صورت بگیرد و در این میان تعامل،یکپارچگی و شکیبایی شما می‌تواند ما در پیشبرد اهداف یاری رساند.