سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

استقلال میاندورود برنده شهرآورد فوتبال مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

استقلال میاندورود برنده شهرآورد فوتبال مازندران

تیم فوتبال استقلال میاندورود برنده شهرآورد مازندران در لیگ دسته سوم فوتبال کشور شد.

استقلال میاندورود برنده شهرآورد فوتبال مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، هفته چهارم لیگ دسته سوم فوتبال کشور در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز شش نماینده مازندران به مصاف حریفان‌شان رفتند.

در این هفته از رقابت‌ها داربی مازندرانی لیگ سه بین دو تیم استقلال میاندورود و مهیا محراب سوادکوه برگزار شد که در پایان شاگردان احمد رحیمی در تیم میاندورود موفق شدند، مهیا محراب را به سه گل بدرقه کنند.

در دیگر دیدار این هفته عمران شهرداری ساری در استادیوم شهدای ساری میزبان تیم شهرداری قوچان بود که در پایان این ساروی‌ها بودند که موفق شدند با نتیجه دو بر یک حریف خود را با شکست بدرقه کنند.

مقاومت نوین ساری دیگر نماینده مازندران باز هم موفق ظاهر شد و در دیداری تماشایی میهمان شیرین فراز آق‌قلا بود که در پایان موفق شد با نتیجه دو بر دو میزبان خود را متوقف کند و یک امتیاز از این دیدار خارج از خانه کسب کند.

شهدای بابلسر در دیداری خانگی میزبان تیم فوتبال پارس تهران بود و در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک از حریف خود پیش بود در لحظات پایانی بازی برده را با تساوی عوض کرد تا این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان برسد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال قائم‌شهر در خانه میزبان رهگستران لنگرود بودند که در پایان با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان خود شدند.