جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

استقلال ایران اسلامی مدیون خون شهیدان ولایتمدار است - نمایش محتوای خبر

 

 

استقلال ایران اسلامی مدیون خون شهیدان ولایتمدار است

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حضرات آیات طبرسی، نور مفیدی، قربانی نمایندگان مقام معظم رهبری در استان‌های مازندران، گلستان و گیلان به ستاد یادواره سرداران و 313 شهید گردان حمزه سید الشهدا(ع) شمال کشور پیامی ارسال کردند.

در این پیام آمده است: اوج تعالی انسان و نقطه عطف عشق ورزیدن به پروردگار و از گران‌سنگ‌ترین ارزش‌ها در فرهنگ اصیل و مترقی اسلام ناب محمدی (ص) است.

در این پیام اعلام شد: در تاریخ طلایی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دوران هشت سال دفاع مقدس مقطعی حساس و سرنوشت‌ساز از حماسه‌آفرینی، اقتدار و سلحشوری مردان خدایی است که در پرتو الطاف بی‌نهایت خداوند متعال و رهبری داهیانه امام(ره) صحنه‌های بی‌نظیری از خون و خاطره و حماسه را آفریدند و جهانیان از این همه خودگذشتگی و ایثار و عشق، انگشت تحیر به دندان گرفتند.

نمایندگان مقام معظم رهبری در استان‌های شمالی کشور ابراز داشتند: سلام خداوند بر آنان که از عالم خاک به سوی افلاک پر کشیدند و جلوه‌های دنیای فانی را رها کرده و گوی سبقت از ملائک ربودند و محو جمال حق گشته و وجه الله باقی را برگزیدند و با لبیک به ندای ملکوتی مولای خود به سوی معشوق حقیقی شتافتند و در پاسخ به ندای «هل من ناصر ینصرنی» سرور و سالار شهیدان با یزیدیان زمان به ستیز برخاستند و جان شیرین خود را با خالق خود معامله کردند و به درگاه قرب الهی نائل آمده، در جوار حق آرمیده، در بهشت عدن مأوی گزیدند و تا ابد از خوان نعمت بیکران ربوبی و رحمت واسعه الهی برخوردار شدند.

این پیام متذکر شد: امروز استقلال ایران اسلامی مدیون خون مقدس این شهیدان ولایتمداری است که هرگز لحظه‌ای از امام و پیشوای خود غافل ‏نماندند.

در ادامه آمده است: شهدای گرانقدر ما به ویژه شهیدان سرافراز سرداران شهید ناصر بهداشت، جعفر شیر سوار، یوسف سجودی، محمد حسین باقرزاده، روحانی شهید محمد علی ملک، مهدی خوش سیرت، صادق مکتبی و 26 آزاده و یک‌هزار جانباز استان‌های مازندران، گلستان و گیلان که در عملیات‌های متعدد در دوران دفاع مقدس یک صدا فریاد بر آوردند که ای مسلمانان جهان و آزادی‌خواهان عالم، ما برای پیشبرد اهداف اسلامی و اجرای فرامین نورانی رهبرمان از جان و مال خود گذشتیم تا استکبار و صهیونیسم را به ذلت بکشانیم.

حضرات آیات طبرسی، نورمفیدی و قربانی خاطرنشان کردند: از درگاه خداوند رحمان برای شهدای بزرگوار علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای مردم ایران اسلامی عزت، سربلندی، سلامت و موفقیت روز افزون مسئلت می‌کنیم و خداوند ما را قدردان خون پاک شهیدان و رهرو راستین امام شهیدان و پیرو صدیق مقام عظمای رهبری و زعامت امت اسلامی قرار دهد و امیدواریم این خدمتگزاران را از دعا فراموش نکنید.