جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

استقرار100پایگاه جمع اوری کمک های مردمی در روز قدس درمازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار100پایگاه جمع اوری کمک های مردمی در روز قدس درمازندران

معاون امور مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: بیش از 100 پایگاه ثابت و سیار از سوی این کمیته برای جمع آوری کمک های مردمی در حمایت از مردم فلسطین و یمن در راهپیمایی روز قدس دائر خواهد شد.

استقرار100پایگاه جمع اوری کمک های مردمی در روز قدس درمازندران

حسن قربانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بابل بیان کرد:این صندوق ها در مسیر راهپیمایی ها در مراکز شهرها، بخش ها و ستادهای نماز جمعه جهت جمع آوری کمک های انسان دوستانه مردم دایر می شود.
وی اظهارداشت: امسال با توجه به بروز جنگ یمن و نیاز شدید مردم مسلمان جنگ زده این کشوربه کمک ، در کنار صندوق های کمک های مردمی به فلسطین ، صندوق های کمک به مردم یمن نیز قرار داده شده که امیدواریم خیرین و نوعدوستان همچون سال های گذشته توجه به این بخش را مد نظر قرار دهند.
وی افزود:همچنین کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران تا پایان ماه مبارک رمضان و در طول سالجاری آمادگی دارد که کمک های مردمی را در کمک به مردم ستمدیده فلسطین و یمن و نیز نیازمندان جمع آوری و به آنها اهداء کند.
'قربانی' در ادامه اظهارداشت: شماره حساب 4050 کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران نزد بانک ملت شعبه خیابان معلم ساری جهت واریز وجوهات مردمی به امر خداپسندانه اختصاص یافت.
وی بیان کرد: در سال گذشته مبلغ یک میلیارد و 720 میلیون ریال از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران برای کمک به مردم فلسطین و یمن جمع آوری و ارسال شده است.
معاون امور مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: همچنین مردم این استان توانستند در ماه مبارک رمضان امسال تاکنون، به ارزش 13 میلیارد ریال تحت عنوان جیره خشک، مواد غذایی و اطعام و افطار به مردم نیازمند مازندران کمک کنند.
تعداد 62 هزار خانوار برابر با 112 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران قرار دارند.