جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

استقرار 6 پایگاه جاده‌ای زمستانه در بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار 6 پایگاه جاده‌ای زمستانه در بابل

 مهدی محمدیان عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل با بیان اینکه آماده باش اورژانس 115 بابل تا 25 اسفند ماه ادامه دارد، افزود: اورژانس بابل با فرارسیدن فصل زمستان در 6 پایگاه جاده‌ای برای امدادرسانی در حوادث احتمالی آماده است.

وی با بیاتن اینکه برای حضور فعال و موثر اورژانس در طرح زمستانی،جلسات توجیهی و آموزشی لازم برای پرسنل اورژانس 115 برگزار شد، خاطرنشان کرد: در طرح زمستانی علاوه بر پیش‌بینی امکانات و خدمات پشتیبانی مورد نیاز، آمبولانس‌های اورژانس نیز متناسب با فصل زمستان تجهیز شده‌اند.

محمدیان گفت: 6 پایگاه جاده‌ای برای خدمات‌رسانی به مصدومان احتمالی در جاده‌ها با پنج دستگاه آمبولانس پشتیبان، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و حدود 40 نیروی عملیاتی در محورهای مواصلاتی در بابل مستقر هستند.

رئیس اورژانس 115 بابل اذعان داشت: آمبولانس‌های مستقر در جاده‌های بابل به قائمشهر، بابل به سوادکوه، بابل به آمل، بابل به بهنمیر، بابل به بابلسر، بندپی شرقی و خشرودپی نیز در مدت اجرای طرح زمستانی آماده‌باش کامل برای خدمت‌رسانی هستند.

محمدیان بیان داشت: در طرح زمستانی تمام جاده‌های بابل و بخش‌ها زیرپوشش پایگاه‌های اورژانس 115 قرار دارند و در صورتی که فردی دچار حادثه‌ و جراحتی در محورهای مواصلاتی بابل شود می‌تواند به سرعت با اورژانس 115 تماس برقرار کند.