جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

استقرار 250 پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار 250 پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در مازندران

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران گفت: 250 پایگاه ثابت و سیار از ابتدای روز عید فطر تا پایان تعطیلات برای جمع‌آوری زکات فطره در استان مستقر می‌شود.

استقرار 250 پایگاه جمع‌آوری زکات فطره در مازندران

تیمور طهماسب‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با بیان اینکه 250 پایگاه ثابت و سیار در میادین مرکزی شهرستان‌ها، بخش‌ها و مصلاهای نماز جمعه از ابتدای روز عید فطر تا پایان تعطیلات به مدت سه روز دائر است، گفت: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند با حضور در این پایگاه‌ها، فطریه خود را پرداخت کنند.

وی افزود: در 37 مرکز نیکوکاری در سطح استان و در بیش 2 هزار مسجد که نماز عید سعید فطر، اقامه می‌شود، امدادیاران کمیته امداد با در دست داشتن قبوض این نهاد و یا پاکت ویژه جمع‌آوری فطریه آمادگی دارند تا زکات فطره مردم را جهت تأمین معیشت نیازمندان جمع‌آوری کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران با بیان اینکه 200 هزار پاکت فطریه بین مردم خیر و نوعدوست استان توزیع شد، افزود: در صورتی‌ که برای مردم شریف مازندران، امکان پرداخت فطریه و کفاره در پایگاه‌ها مقدور نبود، می‌توانند از روز اول عید فطر تا پایان ماه‌جاری به ادارات این نهاد در شهرستان‌ها مراجعه و زکات فطریه و کفاره را پرداخت کنند.

این مسؤول ادامه داد: در کنار پایگاه‌های جمع‌آوری فطریه در میادین مرکزی و مصلاهای جمعه صندوقی جهت جمع‌آوری کمک برای زندانیان معسر و آبرومند تهیه شده تا مردم بتوانند کمک‌های خود را در این بخش پرداخت کنند.

طهماسب‌پور تصریح کرد: مردم نوعدوست استان می‌توانند فطریه و کفاره خود را به شماره شناسه 4050 بانک ملت شعبه خیابان معلم ساری در سراسر استان واریز کنند.

وی با تقدیر از مردم خیر و نیکوکار استان، گفت: در سال گذشته 160 میلیارد و 510 میلیون ریال فطریه و کفّاره در پایگاه‌های این نهاد جمع‌آوری شد.