سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

استقرار 24 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های جشن نیکوکاری در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار 24 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های جشن نیکوکاری در آمل

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل گفت: 24 پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری در این شهرستان مستقر هستند.

استقرار 24 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های جشن نیکوکاری در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در روزهای پایان سال برای یاری‌رسانی به نیازمندان در این شهرستان در حال اجراست.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: مردم نوع‌دوست آمل در کمک به هم‌نوعان از یکدیگر سبقت گرفته و سابقه درخشانی دارد.

غلام‌رضا علی‌پور افزود: در آیات، روایات و احادیث مختلف برای کمک به هم‌نوع، نیازمندان و مستمندان توصیه‌ها و تاکیدات زیادی شده است.

وی بیان کرد: برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندان در شب عید پایگاه‌های مختلفی به صورت ثابت و سیار در نظر گرفته شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل تصریح کرد: 24 پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن نیکوکاری در این شهرستان مستقر بوده که در این بین 16 پایگاه ثابت، چهار پایگاه سیار و چهار پایگاه مستقر در مراکز نیکوکاری هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه در جشن نیکوکاری دانش‌آموزان و فرهنگیان نیز شرکت گسترده دارند، ادامه داد: آموزش و پرورش از مهم‌ترین نهادهایی است که در جشن عاطفه‌ها و جشن نیکوکاری بیشتر همکاری را نهاد کمیته امداد امام خمینی دارد.

علی‌پور با اعلام اینکه جشن نیکوکاری از روز گذشته آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد، بیان کرد: برای روز جمعه 10 پایگاه ثابت در سه مصلای بزرگ قدس آمل، مصلای شهر دابودشت و مصلای شهر امامزاده عبدالله (ع) مستقر می‌شوند تا هدایای نمازگزاران به نیازمندان را جمع‌آوری کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با اشاره به اینکه باید همه مردم در یاری به مستمندان جامعه برای ریشه‌کنی فقر و دستگیری از محرومان تلاش کنیم، گفت: 46 نیروی افتخاری و پرسنل این نهاد در محل پایگاه‌ها آماده دریافت هدایا هستند.