سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

استقرار 19 قایق غریق‌ نجات در سواحل نوشهر/ افتتاح ستاد ساماندهی سواحل نوشهر - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استقرار 19 قایق غریق‌ نجات در سواحل نوشهر/ افتتاح ستاد ساماندهی سواحل نوشهر

استقرار 19 قایق غریق‌ نجات در سواحل نوشهر/ افتتاح ستاد ساماندهی سواحل نوشهر


فرماندار نوشهر از استقرار 19 قایق به همراه نیروهای امداد و نجات در سواحل نوشهر خبر داد.

استقرار 19 قایق غریق‌ نجات در سواحل نوشهر/ افتتاح ستاد ساماندهی سواحل نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، محمدعلی قمی‌اویلی در مراسم افتتاح ستاد ساماندهی سواحل نوشهر با اشاره به اینکه شهرستان نوشهر از موهبت طبیعی جنگل و دریا برخوردار است، اظهار کرد:‌ امسال برای جلوگیری از خطرات غرق شدن در سواحل شهرستان نوشهر، تعداد 19 قایق به همراه نیروهای امداد و نجات در طول این سواحل مستقر می‌شوند.
وی افزود: کمیته‌های هشت‌گانه ستاد ساماندهی سواحل نوشهر شامل کمیته پاک‌سازی سواحل، امنیت، سلامت، فرهنگی، نظارت و ساماندهی و محیط‌زیست در این شهرستان فعال شدند و آماده ارائه خدمات به مردم، مسافران و گردشگران هستند.

فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه برنامه‎های فرهنگی مناسبی برای سواحل نوشهر در طول اجرای طرح‎های سالم‌سازی دریا در نظر گرفته شده است، تصریح کرد:‌ برپایی و اقامه نماز به طور کامل در سواحل تفریحی و توریستی سیترا، سی‌سنگان و انارور شهرستان نوشهر نیز در دستور کار قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه گردشگری اسلامی مورد توجه همگان قرار دارد، خاطر‌نشان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم تا از وجود نعمت‌های الهی برای عبودیت و رسیدن به کمال الهی استفاده صحیح کنیم.

قمی‌اویلی گفت: تلاش همه دستگاه‌های شهرستان نوشهر در امر سواحل این است که گردشگران و مسافران در سواحل شهرستان نوشهر از موهبت دریا لذت ببرند و بدون هرگونه خطرات احتمالی که در حین شنا کردن در دریا پیش می‌آید، با خاطره‌ای خوش از نوشهر به زادگاه خود بازگردند.

به گزارش فارس، در پایان مراسم افتتاح ستاد ساماندهی سواحل نوشهر، مانور امداد و نجات توسط نیروهای هلال‌احمر و کمیته نجات غریق شهرستان نوشهر در ساحل سیترا برگزار شد.