رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۸ اسفند ۱۳۹۸

استقرار 130 پایگاه جذب حامی کمیته امداد در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استقرار 130 پایگاه جذب حامی کمیته امداد در مازندران

استقرار 130 پایگاه جذب حامی کمیته امداد در مازندران


معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد مازندران از استقرار 130 پایگاه جذب حامی کمیته امداد در این استان خبر داد.

استقرار 130 پایگاه جذب حامی کمیته امداد در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران، حسن قربانی گفت: همزمان با شب نوزدهم ماه رمضان مصادف با شب ضربت خوردن امام علی (ع) 130 پایگاه در مساجد فعال شهرستان‌های استان تا زمان سحر در راستای جذب حامی برای طرح محسنین و اکرام فعالیت دارند.

وی اظهار کرد: حدود 170 هزار نفر زیرپوشش کمیته امداد استان هستند که بخش اعظمی از خانواده‌های طرح محسنین فاقد حامی برای حمایت در طرح محسنین و اکرام شرکت دارند.

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران افزود: کارکنان این نهاد در لیالی قدر و احیا که شب‌های نوزدهم، بیست‌ویکم و بیست‌وسوم ماه مبارک رمضان را شامل می‌شود همزمان با حضور مردم مومن هم‌گام با مناجات و عزاداری با برپایی پایگاه‌های جذب حامی آماده خدمت به ذی‌حقان هستند.

قربانی تصریح کرد: در روز بیست‌ویکم ماه مبارک رمضان مصادف با سالروز شهادت حضرت علی (ع) که به عنوان روز اکرام ایتام نام‌گذاری شده است، علاوه بر ایجاد 130 پایگاه در میادین مرکزی شهرستان‌ها و بخش‌های مازندران، در محل ادارات شهرستان‌ها هم ثبت‌نام خیران نیکوکار که تمایل به حمایت از یک یا چند خانواده یا یتیم را دارند، انجام می‌شود.

قربانی در پایان با تقدیر از مردم خیر و نوع‌دوست مازندران، از آنها درخواست کرد تا با کمیته امداد در این امر خداپسندانه همکاری کنند.