سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

استقرار سایت مکانیزه غریق نجات در سواحل نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار سایت مکانیزه غریق نجات در سواحل نوشهر

محمدعلی قمی اویلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به بازدید قائم مقام وزیر کشور از منطقه تفریحی و توریستی سیترای نوشهر افزود: در جلسه استانی از منطقه تفریحی و توریستی «سیترا » به عنوان یک بِرَند استانی نام برده شد و بنابراین باید فعالیت‌های این بِرَند را به ویژه در حوزه فرهنگی بیشتر فعال کنیم.

وی با اشاره به اینکه طرح سالم‌سازی دریا از هفدهم خرداد در نوشهر آغاز می‌شود، تصریح کرد: باید تلاش شود با ارائه خدمات به شهروندان، مسافران و گردشگران در راستای نشاط و امیدبخشی به مردم هم در حوزه کیفیت و هم امنیت طرح دریا اقدامات موثری صورت گیرد.

فرماندار نوشهر از کاهش آمار غریق در طول سه سال گذشته در دریای حوزه شهرستان نوشهر خبر داد و اظهار داشت: آمار غریق در طول سه سال گذشته در حوزه شهرستان نوشهر کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود تا امسال، سالی بدون غریق را در سواحل داشته باشیم، خاطر نشان کرد:  تحقق این مسئله مستلزم شناسایی نقاط کور و شنا ممنوع است.

وی تصریح کرد: هماهنگی برای استقرار سایت مکانیزه غریق نجات در سواحل نوشهر از سوی اداره ورزش و جوانان و شهرداری را در حال پیگیری هستیم تا این سایت هر چه زودتر در سواحل نوشهر مستقر شود.

قمی اویلی گفت: دو موضوع مهم نیروگاه زباله‌سوز و بیمارستان در حوزه بهداشت و درمان و سلامت در دستور کار است که با همت و کوششی که انجام می‌شود امیدواریم حرکت‌های خوبی در این باره صورت گیرد.