جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

استقبال کم‌نظیر مسافران نوروزی از شهرستان سیمرغ - نمایش محتوای خبر

 

 

استقبال کم‌نظیر مسافران نوروزی از شهرستان سیمرغ

رئیس اداره آموزش‌ و پرورش سیمرغ به کم‌نظیر بودن استقبال مسافران در طول 10 سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این ایام برخی شب‌ها شاهد تکمیل شدن ظرفیت کلاس‌های محل اسکان بوده‌ایم که بلافاصله نمازخانه مدرسه نیز برای اسکان مسافران آماده‌ شد.

استقبال کم‌نظیر مسافران نوروزی از شهرستان سیمرغ

فرامرز رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: اداره آموزش‌ و پرورش این شهرستان در ایام نوروز و سال نو با آماده کردن دبیرستان نمونه دولتی امام خامنه‌ای با 9 کلاس، به همراه تجهیزات درجه‌ یک و کامل مانند فرش، یخچال، تلویزیون، آشپزخانه و حمام از 27 اسفند تا 14 فروردین میزبان مسافرین نوروزی شهرستان بوده است.

وی ادامه داد: تا سه سال گذشته اسکان مسافران در هنرستان قربانی شهرستان سیمرغ انجام می‌گرفت، اما به‌دلیل نارضایتی مسافران و میهمانان نوروز از فاصله محل اسکان تا مرکز شهر سال جاری با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، تصمیم بر آن شد تا محل اسکان تغییر یابد که خوشبختانه این موضوع رضایت مسافران را نیز در پی داشته است.

رئیس اداره آموزش‌ و پرورش سیمرغ به کم‌نظیر بودن استقبال مسافران در طول 10 سال گذشته اشاره کرد و گفت: در این ایام برخی شب‌ها شاهد تکمیل شدن ظرفیت کلاس‌های محل اسکان بوده‌ایم که بلافاصله نمازخانه مدرسه نیز برای اسکان مسافران آماده‌ شده است.

وی ضمن تشکر از فرمانداری، شهرداری و جمعیت هلال‌احمر شهرستان، خاطرنشان کرد: با همکاری شهرداری و شورای شهر کیاکلا بسته‌های فرهنگی تهیه شد و در اختیار مسافران نوروزی قرار گرفته است.

رحیمی به فعالیت اداره آموزش‌ و پرورش شهرستان در ایام تعطیلات اشاره کرد و یادآور شد: از روز 27 اسفند کارمندان به‌صورت شیفتی و به‌نوبت در اداره حضور داشته و مشغول به فعالیت بوده‌اند.

وی با بیان اینکه اداره آموزش‌ و پرورش سیمرغ در سال جاری میزبان 30 خانواده و 154 مسافر از نقاط مختلف کشور بوده است، گفت: از این تعداد مسافر، هفت خانواده از طریق سایت و 23 خانواده نیز حضوری فرایند ثبت‌نام را انجام دادند.