جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

استقبال پرشور از شهدا نشان دهنده علاقمندی مردم به فرهنگ شهادت است - نمایش محتوای خبر

 

 

استقبال پرشور از شهدا نشان دهنده علاقمندی مردم به فرهنگ شهادت است

به گزارش خبرگزاری فارس ، بعد از ظهر امروز و پس از اقامه نماز ظهر و عصر، پیکر دو شهید گمنام، از مصلای شهید بهشتی تنکابن تا پارک شهدای گمنام شهر خرم‌آباد تشییع شد.

در این مراسم، معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن با تشکر از توجه و حضور پرشور امت حزب‌الله و ولایی تنکابن در مراسم تشییع شهدا، گفت: شهدا محبوب‌ترین مخلوقات خداوند هستند، زیرا برای حفظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب از عزیز‌ترین سرمایه خود یعنی جان نازنین‌شان گذشتند.

سید ابراهیم هاشمی بیان داشت: به نعمت خون شهدا، امروز نظام اسلامی ایران مقتدر است و تا زمانی‌ که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر این انقلاب است هیچ‌ گزندی به نظام اسلامی ما نخواهد رسید، زیرا ملت ولایی و شهید پرور ما با تاسی از حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و قیام عاشورا همواره گوش به فرمان رهبر خود و هوشیار است.

هاشمی در ادامه، با اشاره به مذاکرات ایران با 1+5، گفت: اکنون فرزندان این ملت در حال مذاکره با دشمنان دیرینه‌ نظام هستند، بدخواهان این نظام پس از گذشت بیش از 30‌ سال تلاش شبانه‌روزی و به کارگیری انواع حربه‌های براندازی نتوانستند در اراده این ملت ولایی خللی وارد کنند.

وی تصریح کرد: آنها امروز به زانو درآمده‌اند و خودشان نیز بنای مذاکره با ما را گذاشته‌اند و این برای ما یک پیروزی بزرگ است که به همت خون شهدا حاصل شده است.

فرماندار تنکابن بیان داشت: ملت ایران به همه دشمنانی که صداقت ندارند گوشزد می‌کند که اگر بخواهند سودایی خام در سر داشته باشند ما همانی خواهیم بود که بودیم و با روحیه شهادت طلبی و ولایی با آن‌ها برخورد خواهیم کرد.

هاشمی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی به نعمت خون شهدا و با رهبری امام خامنه‌ای و جوانان دانشمند خود با شتاب روزافزون به قله‌های توسعه و ترقی می‌اندیشید، افزود: دستاوردهایی که امروز از دانشمندان جوان ما در عرصه‌های گوناگون علوم، فنون و اقتصاد حاصل شده است بیانگر این حقیقت است.

به گزارش فارس، پس از وداع مردم شهرستان تنکابن در شهر خرم‌آباد، پیکر دو شهید گمنام لشکر 25 کربلای مازندران در جوار مسجد جامع این شهر(در محوطه پارک شهدای گمنام) به خاک سپرده شد.