سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

استقبال از غرفه مازندران در نمایشگاه بین‌المللی زیست‌محیطی - نمایش محتوای خبر

 

 

استقبال از غرفه مازندران در نمایشگاه بین‌المللی زیست‌محیطی

مدیرکل حفاظت‌ محیط‌زیست مازندران گفت: غرفه‌ محیطزیست مازندران در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی زیست محیطی مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

استقبال از غرفه مازندران در نمایشگاه بین‌المللی زیست‌محیطی

ناصر مهردادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اعلام اینکه نمایشگاه‌ بین‌المللی زیست‌محیطی در تهران در حال برگزاری است، اظهار کرد: این نمایشگاه بزرگ‌ترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط‌زیست کشور است.

وی افزود: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌‌زیست امسال با شعار اقتصاد سبز، عصرپسا تحریم از 10 الی 13 اسفندماه‌ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغار به‌کار کرد و در حال برگزاری است.

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست مازندران با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه، ادارات کل حفاظت محیط زیست استان‌های سراسر کشور به همراه تعدادی از واحدهای صنعتی و خدماتی و تولیدی و صنایع برگزیده سبز آن استان حضور دارند، گفت: از استان مازندران نیز صنایعی همچون خزر الکتریک، شرکت‌های گوشتی و لبنی کاله، کیافرین، سیمان مازندران (نکا)، آرین سینا، فرا صنعت بشل، شیر و گوشت مهدشت، زغال سنگ البرز مرکزی، آنتی بیوتیک سازی، اطلس یرگ، پویا آیش، تخته فشرده شمال، پویا چوب و پارس نئوپان  تنکابن به‌همراه اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست شرکت دارند.

این مسئول اضافه کرد: فعالیت‌ها و دستاوردهای زیست‌‌محیطی شرکت‌هایی که در نمایشگاه غرفه دارند، در سالن‌های 10 و 11 در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مهردادی با بیان اینکه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاونان ایشان از غرفه‌های نمایشگاهی استقبال کردند، گفت: نکته حائز اهمیت اینکه بازدیدکنندگان علاقه زیادی نسبت به مناطق چهارگانه محیط‌زیست استان و در اختیار گرفتن پوسترهای چاپی از گونه‌های منحصر به‌فرد حیات وحش مازندران نشان دادند.