رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

استفاده از مواهب طبیعی مازندران با ناهنجاریهای اجتماعی همراه نشود - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از مواهب طبیعی مازندران با ناهنجاریهای اجتماعی همراه نشود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه ساری با اشاره به درپیش بودن فصل تابستان و افزایش مسافرت ها به مازندران ، افزود : متاسفانه برخی از شهروندان به بهانه تفریح ، برای استفاده از جنگل ، سواحل دریا و مناطق زیبای مازندران از پوشش های مناسب و با حجاب در این مکان ها استفاده نمی کنند.

وی ادامه داد : در جامعه اسلامی و دینی باید به نکات اخلاقی دین توجه شود و نباید در این مکان های عمومی اخلاق را زیر پا گذاشت .

امام جمعه ساری همچنین به تحولات عراق اشاره کرد و گفت : گروه تکفیری داعش در تلاش است تا آرزوی مستکبران را برای تجزیه عراق و ایجاد خاورمیانه جدید محقق کند و مستکبران با هدایت و حمایت داعش جنایت های وحشیانه در این کشور انجام می دهند.

وی اافزود : مردم عراق با مرجعیت دینی در مقایل این توطئه ایستادگی خواهند کرد و نسل داعش برای همیشه از این کشور برچیده خواهد شد .

طبرسی همچنین به واقعه هفتم تیر سال 60 و به شهادت رسیدن دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش اشاره کرد و گفت : ˈ عباسعلی ناطق نوری ˈ ، حجت الاسلام ˈ عبدالحسین اکبری ˈ ، حجت الاسلام ˈ عبدالوهاب قاسمی ˈ و حجت الاسلام ˈ عمادالدین کریمیˈ شهدای مازندرانی این واقعه هستند که همیشه نامشان ماندگار است.

وی افزود : در حالی که دشمنان با به راه انداختن این واقعه به دنبال شکست و سقوط نظام تازه بنیان جمهوری اسلامی بودند ، ولی این انقلاب نشان دادهمیشه محکم دربرابر توطئه ها ایستادگی خواهد کرد .