جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

استفاده از ظرفیت فرمانداران توسعه استان را شتاب می بخشد - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از ظرفیت فرمانداران توسعه استان را شتاب می بخشد

'علیرضا یونسی' یکشنبه در نشست با فرمانداران شرق استان مازندران در فرمانداری بابل بیان کرد: وحدت و همدلی در روند توسعه استان بسیار مثمر ثمر خواهد بود لذا همه باید برای بالندگی این استان که دارای ظرفیت های زیادی برای رشد می باشد، تلاش کنند.

وی ادامه داد: این نشست در راستای توسعه پایدار استان و استفاده از ظرفیت های منطقه شرق مازندران برای رفع مشکلات این شهرستان ها و کوتاه کردن راه توسعه در بابل برگزار شد لذا باید با همفکری و تبادل نظر در کاهش مشکلات منطقه کمک کار باشیم.

وی با اشاره به این مطلب که در سایه وحدت و اتحاد باید جایگاه استان مازندران را در سطح کشور ارتقا داد؛ اظهارداشت: شهرستان های استان باید خود را به عنوان یک منطقه واحد حساب کنند و از همه ظرفیت های شهرستان ها برای برداشت گام های توسعه اقتصادی که مورد تاکید مسوولان نظام و استان است بهره بگیریم.

وی با اشاره به تاکید دولت تدبیر و امید در زمینه توسعه اقتصادی افزود: در استان مازندران علاوه بر توانایی ها و ظرفیت های بالا مشکلاتی هم وجود دارد که رفع این مشکلات تنها در سایه وحدت امکان پذیر است و می توان به خلق ثروت در منطقه دست یافت.

در ادامه این جلسه فرمانداران حاضر در نشست ضمن بحث و تبادل نظر مسائل و مشکلات شهرستان های مربوطه خویش را بیان کردند تا در سطح کلان استان به آن رسیدگی شود.

{jcomments off}