جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

استفاده از ظرفیت آزادگان برای تبیین اهداف دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از ظرفیت آزادگان برای تبیین اهداف دفاع مقدس

نماینده مجلس خبرگان رهبری در مازندران گفت: آزادگان ظرفیت بسیار مناسبی برای بیان حقایق دوران دفاع مقدس هستند و باید از این ظرفیت نیز برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس به خوبی استفاده شود.

استفاده از ظرفیت آزادگان برای تبیین اهداف دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائمشهر، آیت‌الله علی معلمی ظهر امروز در دیدار با مسؤولان بنیاد شهید قائم‌شهر به مناسب سالروز ورود آزادگان اظهار کرد: آزادگان ذخایر ارزشمند انقلاب هستند.

وی افزود: آزادگان اسناد ماندگار ایثار و فداکاری هستند که اگر حضور این عزیزان در عرصه دفاع مقدس نبود، سرنوشت کشور به گونه‌ای دیگر رقم می‎خورد.

امام جمعه شهرستان قائمشهر خاطر نشان کرد: آزادگان سهام‌داران انقلاب اسلامی ایران هستند که حضور آنها برای انقلاب اسلامی ایران یک ضرورت اساسی و ماندگار بود.

وی اضافه کرد: مقاومت آزادگان در برابر دشمن در اسارت نیز برگ‌ زرینی از افتخار‌آفرینی آنها به حساب می‎آید و آنها نشان دادند که مبارز همیشه مبارز است، مقاومت آنها اثبات کرد که برای دلدادگی به انقلاب اسلامی زمان و مکان چندان مطرح نیست.

معلمی در ادامه با بیان اینکه رشادت‌های آزادگان در برابر دشمن کم از ایثارگری در دوران دفاع مقدس ندارد، یادآور شد: آنها حتی در دوران اسارت با وجود اینکه در بند بودند از انقلاب اسلامی دفاع کردند و نشان دادند که مجاهدان واقعی دوران دفاع مقدس هستند و در راه حفظ انقلاب اسلامی حتی در دوران اسارت هم رسالت ماندگار و ارزشمند دارند.

وی تأکید کرد: آزادگان ظرفیت بسیار مناسبی برای بیان حقایق دوران دفاع مقدس هستند و باید از این ظرفیت نیز برای ترویج فرهنگ دفاع مقدس به خوبی استفاده شود.