جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

استفاده از توان بسیج برای معرفی شهیده سیده طاهره هاشمی در رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از توان بسیج برای معرفی شهیده سیده طاهره هاشمی در رامسر

مریم بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از رامسر، با اشاره به شهیده سال، سیده طاهره هاشمی گفت: سعی شده است برای شناخت بیشتر شهروندان رامسری از ویژگی‌های این شهیده مازندرانی در حوزه‌های بسیج استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: برای این منظور نصب بنرهایی با ابعاد متفاوت در میادین شهرستان توسط حوزه‌های مقاومت برادران و خواهران صورت گرفته است.

این با اشاره به اینکه زندگینامه شهیده در تمام پایگاه‌ها و در تمام برنامه‌ها به صورت منظم قرائت می‌شود، ابراز داشت: آنچه که برای ما اهمیت دارد این است که علاوه بر فعالان در حوزه‌ها و یا اشخاصی که در برنامه‌های مختلف حوزه‌های بسیج اعم از خواهران و برادران شرکت دارند شهروندان، بازاریان و دیگر مشاغل و افرادی که این شهیده را نمی‌شناسند، با شخصیت این شهیده آشنا شوند.

بابایی افزود: ما آزادی، امنیت و آرامش زنان و مردان این مرزو بوم را مدیون این شهیدان هستیم که جان‌شان را بر دستان خود گرفته و برای آینده ای بهتر، در راه خدا هدیه دادند.

وی گفت: وقتی به چهره مظلوم و معصومانه این شهیده نگاه می‌کنم تقوا و تأسی او از بانوی بزرگ اسلام فاطمه زهرا (س) کاملا مشهود است و انشاالله با شناخت بیشتر و کامل‌تر از این بانوی بزرگوار، در راه آرمان‌های ایران و انقلاب اسلامی و شهیدان کوشا باشیم.