سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

استفاده از توانمندی بانوان مازندرانی در عرصه‌های مدیریتی - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از توانمندی بانوان مازندرانی در عرصه‌های مدیریتی

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، مریم جمشیدی صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز مادر در سالن اجتماعات مجتمع تفریحی توریستی سالمندان مرضیه بهنمیر، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است به تقویت جایگاه اجتماعی زنان در روند توسعه پایدار بیش از پیش توجه شود.

وی با بیان اینکه امروز زنان ما با وجود ایفای نقش مادری، همسری و مدیریت خانواده قادرند همپای مردان در بسیاری از عرصه‌ها، فعالیتی مجدانه و اثربخش داشته باشند، افزود: تلاش ما بر این است از ظرفیت و توانمندی بانوان شاغل در سطوح مختلف به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران با تاکید بر رعایت عفاف و حجاب و دفاع از ارزش‌های انسانی تصریح کرد: عفت و حجاب و حیا از فطرت ارزشمند انسان است و اگر زنان جامعه‌ای از ارزش‌های انسانی خود فاصله بگیرند آن جامعه دچار انحطاط و نابودی می‌شود.

جمشیدی با توجه به اهمیت احترام به والدین خاطرنشان کرد: یادمان نرود بوسه بر دستان مادر زدن چیزی جز عبادت نیست، زنان امروز مازندران بدانند که عفت، شرافت و پاکدامنی‌شان را فدای ظواهر زیبنده دنیوی نکنند و همچون زنان گذشته الگوی زنان کشور باشند.