رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

استفاده از توانمندی‌های بانوان هنرمند مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استفاده از توانمندی‌های بانوان هنرمند مازندران

استفاده از توانمندی‌های بانوان هنرمند مازندران


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: همراه شدن حوزه هنری با سیاست‌های این اداره‎کل، سبب شد تا از توانمندی‌های بانوان هنرمند مازندران به‌خوبی استفاده شود.

استفاده از توانمندی‌های بانوان هنرمند مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، مریم جمشیدی در آیین افتتاح از نمایشگاه هنرهای تجسمی بانوان که با همکاری حوزه هنری استان گشایش یافت، اظهار کرد: هنر، یکی از ابزارهای مقابله با تهاجم فرهنگی است که باید برای ترویج ارزش‌های ایرانی‌اسلامی گسترش یابد.

وی با اشاره به اینکه توسعه هنر در درازمدت به آثار روانی، اجتماعی و فرهنگی مطلوب و اثرگذار می‌رسد، افزود: هرگونه غفلت در استفاده از هنر، عملکرد حوزه‌های فرهنگی را دچار چالش می‌کند؛ هنر، رساترین ابزار تبلیغات است که باید با به‌کارگیری آن در حوزه‌های مختلف مذهبی، در جهانی‌سازی اسلام به موفقیت دست پیدا کرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با بیان اینکه جشنواره‌های مختلف فرهنگی‌هنری، گامی برای انتقال فرهنگ ناب اسلام به نسل جدید جامعه است، تصریح کرد: باید ابزارهای تشویقی برای اشاعه هنر در جامعه به‌کار گرفته شود و هنرمندان متعهد در رشته‌های مختلف مورد تجلیل قرار گیرند.

این مسئول با اعلام اینکه بانوان جامعه دارای توانمندی‌های هنری در رشته‌های مختلف هستند، خاطرنشان کرد: باید از این ظرفیت‌ها در اجرای اهداف نظام جمهوری اسلامی استفاده شود.

جمشیدی در پایان با اشاره به اینکه حوزه هنری با اداره‎کل امور بانوان تعامل خوبی برقرار کرده است، گفت: همراه شدن حوزه هنری با سیاست‌های این اداره‎کل، سبب شد تا از توانمندی‌های بانوان هنرمند مازندران به‌خوبی استفاده شود.

به گزارش فارس، نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرمندان زن، امروز با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی با محوریت زن در جامعه اسلامی در سالن شماره یک سوره حوزه هنری مازندران در ساری گشایش یافت؛ این نمایشگاه به‌مناسبت هفته زن برپا شد و بازدید برای عموم نیز آزاد است.