استان ما

استان ما عنوان برنامه ای اطلاعاتی- آموزشی به تهیه کنندگی عباس اسماعیل تبار است که در 26 قسمت ،دوشنبه ها ساعت 20:45  به مدت 15 دقیقه پخش می شود.

معضلات و مشکلات اجتماعی در هر جامعه ای با توجه به افزایش  جمعیت و ازدیاد نابسامانیها ، به طور جدی در دستور کار مسئولان برای رفع  آنها ست . نگاه دقیق ، واکاوی منصفانه ، کنکاشی  همه جانبه  و در نهایت ارائه راهکارهای مناسب برای کم کردن  این معضلات  از وظایف  مسئولین و در راس آنها مدیران رسانه ایست . استفاده از کارشناسان مجرب ، به دور از شعار زدگی ، ارائه راه حل های مناسب و اصولی با قابلیت های کاربردی در جهت رفع نارسائیها از اهم تکالیف  آنهاست

حضور به موقع در محل حوادث ، مصاحبه با افرادی که به نوعی  مسئولند ، نظر خواهی از مردم و بررسی  عوامل و دلایل بروز حوادث با یافتن سوژه های ناب ، کارهای مثبت انجام شده توسط  نهادها و سازمانها و تشویق و ترغیب آنها بر ای ارائه این روند از اهداف اولیه و اصلی «استان ما» است . در این مسیر سری نیز به بخش ها و روستاها و مناطق حاشیه  شهرها خواهیم زد و از مشکلات و معضلات این نواحی گزارش تهیه خواهیم کرد . استان ما صرفاً  انتقادی نیست و تهیه گزارش  تصویری از جشن ها ، سمینارها ، یادواره ها و مراسمی که در سطح استان برگزار می شود . با توجه به اهمیت آن در دستور کار این برنامه است . بدون شک  نظرات مردم یاری رسان ما در ارائه برنامه ای پربار خواهد بود . بدیهی است برنامه ای که حول محور مشکلات مردم است بدون اعمال  نظرات  آنها حاصلی  نخواهد داشت . بدین منظور  بخش  پیامک برنامه به این امر اختصاص دارد .

 
Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

دیگر عوامل برنامه عبارتند از:

کارگردان:عباس اسماعیل تبار

صدابردار:مصطفی مقدس

تصویربردار:سید حمیدرضادرواری

گزارشگر:اسماعیل مدنی

دستیار تهیه: عبداله خازنه