جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

استاندار مازندران:9 دی نمود عینی ولایتمداری و عشق به نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار مازندران:9 دی نمود عینی ولایتمداری و عشق به نظام است

سیدعلی اکبر طاهایی روز چهارشنبه درجمع مداحان اهل بیت عصمت و طهارت استان مازندران در ساری گفت: حماسه 9 دی به تمامی بدخواهان و دشمنان نظام ثابت کرد که اقشار مختلف مردم همچنان گوش به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و همچنان به آرمان های بلند و مقدس نظام اسلامی وفادار هستند.

وی افزود: غفلت برخی خواص باعث بروز فتنه سال 88 شد که این توطئه شوم دشمنان با هوشیاری و درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی شد.

نماینده عالی دولت در مازندران ، با اشاره به دسایس سازمان یافته دشمنان علیه انقلاب اسلامی ، اظهارداشت: درطول بیش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی ، مردم با حضور در عرصه های مختلف عشق ، ارادات و تبعیت خود را از فرامین رهبری نشان دادند.

طاهایی گفت: در شرایط کنونی نیز با اعمال تحریم و فشارهای دشمنان ، مردم با تبعیت محض از ولایت فقیه و اتحاد و همبستگی همانند گذشته تمامی توطئه های دشمنان علیه نظام اسلامی را خنثی و از این گردنه سخت نیز با موفقیت عبور خواهند کرد.

وی در بخش دیگر سخنان خود افزود: علما ، فقها و مداحان اهل بیت عصمت و طهارت در افزایش بصیرت سیاسی و دینی مردم نقش مهمی بر عهده دارند.

وی گفت: نقش آفرینی هیات های مذهبی و مداحان در حفظ شور و نهضت حسینی در جامعه بی بدیل است.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی مازندران نیز در ادامه این جلسه در سخنانی شمارهیات مذهبی فعال دراین استان را پنج هزار و 177 هیات ذکرکرد.

حجت الاسلام ˈناصر شکریانˈ گفت: هم اکنون یکهزار و 818 مداح اهل بیت عصمت و طهارت در مازندران مشغول فعالیتند.

وی با عنوان اینکه بخش اعظمی از نیروهای قرآنی فعال در مازندران از خدمات بیمه ای برخوردارند ، گفت: با اتخاذ راهکار درست و اصولی ، مشکل بیمه مداحان باید رفع شود تا این قشر از جامعه نیز بتوانند از مزایای بیمه بهره مند شوند.