جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

استاندار مازندران :نمادهای پایداری و مقاومت جنگ به خوبی معرفی شوند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استاندار مازندران :نمادهای پایداری و مقاومت جنگ به خوبی معرفی شوند

استاندار مازندران :نمادهای پایداری و مقاومت جنگ به خوبی معرفی شوند


استاندار مازندران گفت: دفاع مقدس گنجینه ماندگار ایثار و شهادت است و باید نمادهای پایداری و مقاومت به خوبی معرفی شوند.

استاندار مازندران :نمادهای پایداری و مقاومت جنگ به خوبی معرفی شوند

ربیع فلاح روز چهارشنبه در جلسه هیات امنای باغ موزه دفاع مقدس استان مازندران افزود: مستندسازی آثار و ارزش های دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جوان ضروری است.

وی با بیان اینکه در همه نقاط دنیا، ارزش ها و افتخارات تاریخ کشورها به نمایش گذاشته می شود، اذعان داشت: 8 سال دفاع مقدس در جمهوری اسلامی ایران به عنوان نماد مقاومت و پایداری، برگ زرینی از تاریخ ایران است که باید در پاسداشت آن بکوشیم.

فلاح با تاکید بر لزوم تسریع در احداث باغ موزه دفاع مقدس استان، ادامه داد: درحال حاضر می بایست همه تمرکز خود را در جهت اتمام سریع طرح های تعریف شده قبلی به کار گیریم و از تعریف پروژه جدید در این باغ موزه خودداری کنیم.

نماینده عالی دولت در استان باغ موزه دفاع مقدس را نماد حیثیت مازندران دانست و گفت: دلیرمردانی در دوران دفاع مقدس رشادت ها و جانفشانی ها کردند و ما امروز وظیفه داریم در راستای نکوداشت آن حماسه آفرینی ها تلاش کنیم.

ربیع فلاح این طرح را از جمله برنامه های فرهنگی محوری و مهم استان دانست و تصریح کرد: مردم ولایتمدار مازندران انتظار دارند تا پیشرفت سریع این پروژه را شاهد باشند.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت جدی همه دستگاه ها در جهت تسریع در روند اجرای این پروژه مهم، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه این انگیزه و علاقه مندی در همه مدیران استان وجود دارد و انشالله در سال 94 بخش های اصلی و مهم کار باغ موزه دفاع مقدس مازندران انجامشود.