سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

استاندار مازندران قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی را تبریک گفت - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار مازندران قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی را تبریک گفت

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح در پیامی افزود :قهرمانان و دلیرمردان غیرتمند کشورمان بار دیگر در میادین ورزشی افتخار و حماسه آفریدند و با کسب مقام نخست مسابقات کشتی فرنگی جهان در کشور ازبکستان و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، دل رهبری معظم انقلاب و ملت عزیزمان را شاد کردند.

وی این موفقیت بزرگ و غرورآفرین که با حضور موثر ، شایسته و کسب مدال برنز توسط پهلوان قاسم رضایی دلیرمرد مازنی همراه بود را به مردم سرافراز ایران اسلامی، جامعه ورزش کشور، مردم شریف و شهیدپرور استان مازندران و بویژه خانواده محترم پهلوان رضایی تبریک و شادباش گفت.

استاندار مازندران تصریح کرد :تداوم توفیقات جوانان برومند را در سایر عرصه های بین المللی از جمله بازی های آسیایی که در پیش رو داریم، از خداوند سبحان مسئلت داریم.

قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی ایران با کسب مدال برنز از سوی قاسم رضایی بدست آمد و سبب شد تا کشتی فرنگی ایران با 42 امتیاز و بالاتر از تیم روسیه بر بام کشتی فرنگی جهان جای گیرد و شادی در دل مردم ایران افزون شود.

تیم ایران در این دوره از مسابقات که پنجاه و ششمین دوره پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان جهان بود توسط حمید سوریان،امید نوروزی، افشین بیابانگرد و قاسم رضایی در وزن های 59، 66 ، 71 و 98 کیلوگرم صاحب چهار مدال طلا، نقره ، برنز و برنز شد.