رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

استاندار مازندران: دولت خودش را مدیون بخش خصوصی می داند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استاندار مازندران: دولت خودش را مدیون بخش خصوصی می داند

استاندار مازندران: دولت خودش را مدیون بخش خصوصی می داند


استاندار مازندران با تاکید بر حل مشکلات فراروی تولید کنندگان بخش خصوصی گفت : دولت خود را مدیون بخش خصوصی می داند.

استاندار مازندران: دولت خودش را مدیون بخش خصوصی می داند

به گزارش ایرنا، ربیع فلاح روز یکشنبه در اولین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی در تالار اجتماعات استانداری افزود : اکنون بخش خصوصی مشکلات عدیده دارند و در یک شرایط خاصی کار می کنند که ضروری است این جلسات در جهت دهی حل مشکلات آنها پیش برود.
وی اظهار داشت : همه نهادها و ادارات مربوط با وجود داشتن تکالیف و وظایف قانونی خود، باید بیش از پیش با ارایه راهکارهای لازم در جهت حل مشکلات تولیدکنندگان گام بردارند.
وی با بیان این که برخی از قوانین مربوط به فراروی این بخش نیاز به بازنگری و فرهنگ سازی دارد، بیان داشت : اما برخی از مشکلات فراروی بخش خصوصی طوری است که ما می توانیم در استان تصمیم گیری کرده و آن مورد را برطرف کنیم.
فلاح اظهار داشت : مجموعه مدیریت استان هم باید در جهت احقاق حق دولت و هم تولید کنندگان و خدمات دهندگان تلاش و حمایت کند تا مشکلی ایجاد نشود.
وی خاطرنشان کرد : ما به عنوان نهاد حاکمیتی باید ظرفیتی داشته باشیم و با اتخاذ و ارایه سازوکارهای اصولی در جهت مرتفع ساختن مشکلات تولیدکنندگان قدم برداریم.
استاندار مازندران یادآور شد : بنابراین ما مسوولان عضو این شورا باید فضایی بوجود آوریم تا همه احساس آرامش و دلگرمی کنند زیرا مشکلات استان با حمایت این شورا حل شدنی است.
فلاح تصریح کرد : اگر می خواهیم استان مازندران پیشرفت کند باید همه مسوولان نهادها با هم تعامل داشته باشند.