جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

استاندار مازندران اطلاع رسانی دقیق المپیاد ورزشی کارگران را مورد تاکید قرار داد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استاندار مازندران اطلاع رسانی دقیق المپیاد ورزشی کارگران را مورد تاکید قرار داد

استاندار مازندران اطلاع رسانی دقیق المپیاد ورزشی کارگران را مورد تاکید قرار داد


استاندار مازندران با اشاره به برگزاری نخستین المپیاد ورزشی کارگران کشور در این استان بر اطلاع رسانی خوب و دقیق از این رویداد مهم ورزشی تاکید کرد.

استاندار مازندران اطلاع رسانی دقیق المپیاد ورزشی کارگران را مورد تاکید قرار داد

نخستین المپیاد ورزشی کارگری کشور از هفتم اسفند ماه امسال در مازندران آغاز شد و امروز به معرفی برترین های رشته های مختلف به پایان می رسد.

در این دوره از مسابقات یک هزار و 990 ورزشکار از 31 استان کشور شامل یک هزار و 655 ورزشکار مرد و 335 ورزشکار زن در 23 رشته ورزشی با هم رقابت می کنند.

دو و میدانی، تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال ساحلی، فوتبال، جودو، دوچرخه سواری، فوتسال، هندبال، والیبال سالنی، وزنه برداری، بدن سازی، شطرنج، تکواندو، کاراته، کشتی آزاد، کشتی فرنگی، شنا، اسکواش، کوهنوردی، ژیمناستیک، بدمینتون و آمادگی جسمانی دیگر رشته های این دوره از مسایقات می باشد.

در این دوره از مسابقات که در 14 شهرستان مازندران در حال برگزاری است کارگران مرد در 19 رشته و کارگران زن در پنج رشته به رقابت می پردازند.

ربیع فلاح جلودار روز شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برگزاری اولین المپیاد ورزش کارگری به میزبانی مازندران اتفاق بزرگی است اظهار داشت: استان مازندران دارای پتانسیل ورزشی قابل توجهی است و قطب مهم ورزش در کشور محسوب می شود و برگزاری این المپیاد برگ زرین دیگری در صفحه افتخارات ورزشی این استان به شمار می رود.

استاندار مازندران تصریح کرد: استان ما به لحاظ دارا بودن مواهب خدادادی و توانایی در همه حوزه ها، همواره میزبان برگزاری اتفاقات بزرگ نظیر جشنواره ها ، اجلاسها و کنفرانسهای بین المللی بوده و هست.

فلاح جلودار در ادامه گفت: با توجه به اینکه ایجاد این المپیاد و مسابقاتی از این قبیل روحیه نشاط و شادابی را در بین جامعه سختکوش کارگری افزایش خواهد داد خاطر نشان کرد: برگزاری این المپیاد در چنین سطحی در قبل و بعد از انقلاب بی سابقه بوده است.

وی، به برگزاری مسابقات کشتی جام باشگاههای جهان در استان مازندران اشاره کرد و گفت: مازندران همواره شایستگی برگزاری مسابقات بزرگ در سطح های مختلف را دارد و با برگزاری المپیاد ورزش کارگری توانایی های خود را به اثبات رساند.

نماینده عالی دولت در استان مازندران دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی را مورد تأکید قرار داد و افزود: در مازندران بستر مناسبی برای بخش خصوصی فراهم است و ما با آغوش باز پذیرای این عزیزان هستیم.

فلاح ادامه داد: اکثر شهرهای مازندران از پتانسیل ورزشی خوبی برخوردارند و امید می رود این استان بتواند در این دوره از مسابقات رتبه قابل توجهی بدست آورد.

وی برگزاری این المپیاد را کار بزرگ و خطیر برشمرد و ضمن تقدیر از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات در پوشش خبری این رویداد ورزشی از همه مدیران اجرایی خواست تا نهایت همکاری را با عوامل این المپیاد بعمل آورند.