جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

استاندار:بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی،زمینه ساز رشد بیشتر ورزش مازندران است - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار:بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی،زمینه ساز رشد بیشتر ورزش مازندران است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ ربیع فلاح ˈ عصر روز شنبه در نشست روسا، نواب رییس و دبیران هیات های ورزشی مازندران افزود : مازندران دارای ظرفیت های بالایی در رشته های گوناگون ورزشی است که توجه بیشتر به این ورزش ها در کنار حمایت های مالی و معنوی ، موفقیت و افتخارات ورزش استان را دوچندان خواهد کرد .

نماینده عالی دولت در مازندران گفت : توسعه در زمینه های گوناگون وابسته به وجود نیروی انسانی سالم و با نشاط است که مازندران با داشتن استعدادهای فراوان و تمام نشدنی ، دارای جایگاهی خاص و انکار نشدنی در کشور است.

وی افزود : به رغم وجود این استعدادها ، مازندران هنوز در زمینه های فرهنگی و اقتصادی به رشد و توسعه مورد نظر و مطلوب دست نیافته است.

فلاح گفت : رشد فرهنگی زمینه ساز توسعه اقتصادی است و باید با رعایت حقوق همگان و تکیه بر شایسته سالاری بستر مناسب برای اعتلای مازندران را فراهم آوریم و از بروز آسیب های مختلف اجتماعی جلوگیری کنیم.

وی بر لزوم تقویت ورزش همگانی در استان تاکید کرد و افزود : کار ورزشی باید به دست اهالی ورزش اداره شود تا شاهد رشد همه ورزش ها بویژه ورزش همگانی باشیم که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

استاندار مازندران به ظرفیت های بالای قهرمان پروری در ورزش روستایی اشاره کرد و گفت : ورزش روستایی باید تقویت و استعدادهای ورزشی روستاهای محروم شناسایی شود تا با رفع محدودیت ها ، شاهد موفقیت های بیشتر ورزش استان باشیم .

فلاح همچنین از سفر استاندار ˈ آستاراخان ˈ روسیه در هفته آینده به مازندران خبر داد و اظهار داشت : در این سفر ، تفاهم نامه های همکاری در حوزه ورزشی در راستای توسعه مناسبات ورزشی با همسایگان مازندران به امضا خواهد رسید.