سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

استاندارد مقدمه اقتصاد مقاومتی و مدیریت کار‌آمد است - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندارد مقدمه اقتصاد مقاومتی و مدیریت کار‌آمد است

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی گفت: استاندارد مقدمه اقتصاد مقاومتی و مدیریت کار‌آمد است ولی استاندارد در کشور نمره خوبی ندارد و برنامه‌ریزی لازم در این زمینه مورد انتظار است.

استاندارد مقدمه اقتصاد مقاومتی و مدیریت کار‌آمد است

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه فرد با‌تقوی مغلوب دنیا نمی‌شود و برای آن گناه نمی‌کند، اظهار کرد: اقوام عاد، ثمود و فرعون با وجود قدرت زیادی که داشتند با باد سوزان، صیحه آسمانی و غرق در دریا نابود شدند که بیانگر آن است که قدرت خدا بالاتر از قدرت ستمگران است.

وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره آیت‌الله شهید اشرفی اصفهانی، شهید شوشتری و مرحوم مهدوی کنی به روز استاندارد اشاره کرد و افزود: استاندارد مقدمه اقتصاد مقاومتی و مدیریت کار‌آمد است ولی استاندارد در کشور نمره خوبی ندارد و برنامه‌ریزی لازم در این زمینه مورد انتظار است.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به روز اولیا و مربیان، خاطر‌نشان کرد: تربیت صحیح فرزندان در زمانی که عقاید ما مورد هجوم دشمنان قرار گرفته است، نیازمند هماهنگی و هم‌فکری اولیا و مربیان است.

مهدوی با اشاره به برگزاری بازی فوتبال بین ایران و کره جنوبی در روز تاسوعا، تماشاگران فوتبال را فهیم توصیف کرد و گفت: دلدادگی جوانان حاضر در ورزشگاه آزادی به سالار شهیدان، دشمنان را مأیوس کرد.