جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن اوقاف ساری اعلام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن اوقاف ساری اعلام شد

اسامی نفرات برتر سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم اوقاف شهرستان ساری در بخش برادران اعلام شد.

اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن اوقاف ساری اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اسامی نفرات برتر سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم اوقاف شهرستان ساری در بخش برادران اعلام شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری بعد از ظهر امروز در آیین اختتامیه مرحله شهرستانی سی‌وهشتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم اوقاف ساری در آستانه امامزاده عباس (ع) این شهرستان، گفت: نتایج این دوره از مسابقات در قسمت برادران از سوی داوران مشخص و نتایج مسابقات در بخش خواهران در روزهای جاری اعلام می‌شود.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری با بیان اینکه مسابقات قرآن‌کریم در بخش برادران در روز دوشنبه 20 مهرماه در سالن اجتماعات امامزاده عباس (ع) برگزار شد، افزود: این دوره از مسابقات در مقطع سنی بالای 18 سال در رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء و رشته اذان برگزار شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری گفت: در رشته قرائت علی محمدپور رتبه اول، مجید آهنگری رتبه دوم و حسن بدیعی و سید رضا چاوشیان به‌صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

این مسئول با بیان اینکه در رشته ترتیل مهدی تاجور، سید رضی سلیم‌بهرامی و حسن محمدپور به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند، ادامه داد: در رشته حفظ‌ کل مهدی محمدیان و در رشته حفظ 20 جزء سید حسین مرتضوی به مرحله استانی راه‌یافتند.

وی نفرات برتر رشته حفظ 10 جزء را به ترتیب محمدحسن کاظمی، محمد قنبری و سیدمحمد حسینی اعلام کرد.

حیدری با بیان اینکه در رشته اذان سید سجاد اشرفی، سید رضا چاوشیان و یاسر نوری به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند، گفت: بخش خواهران این دوره از مسابقات امروز در سالن اجتماعات آستانه امامزاده عباس (ع) ساری برگزار شد که نتایج آن در روزهای جاری اعلام می‌شود.