جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

از میزبانی آمل در اردوی تیم ملی جوانان بسکتبال با ویلچر تا برگزاری مراسم قدردانی - نمایش محتوای خبر

 

 

از میزبانی آمل در اردوی تیم ملی جوانان بسکتبال با ویلچر تا برگزاری مراسم قدردانی

نخستین اردوی تیم ملی رده سنی جوانان بسکتبال با ویلچر به میزبانی شهرستان آمل با حضور 19 بازیکن برگزار شد که در آن مسؤولان آملی از تلاش عوامل، کادر فنی و بازیکنان این تیم تجلیل کردند.

از میزبانی آمل در اردوی تیم ملی جوانان بسکتبال با ویلچر تا برگزاری مراسم قدردانی

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، مرحله نخست اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر رده سنی جوانان از روز یکشنبه گذشته 22 آبان به میزبانی این شهرستان در سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه یافت.

در این اردوی آماده‌سازی 19 بازیکن از استان‌های کشور زیر نظر کادر فنی کارهای تکنیکی و تاکتیکی، کار با توپ و کار گروهی را در دستور کار قرار دادند.

این اردو به صورت صبح و بعد از ظهر در شهرستان آمل دایر بوده و همه امکانات لازم برای میزبانی شایسته از مازندرانی‌ها فراهم شد.

مسعود فلاح مربی آملی تیم لیگ برتری شهرداری نیز در کادر فنی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان به عنوان مربی حضور دارد و مهدی مظلوم جوان جویای نام آملی هم تنها نماینده مازندران در جمع اردونشینان است.

مسؤولان ورزشی و هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان شهرستان آمل در اقدامی جالب توجه مراسم تجلیل از مربیان، بازیکنان و کادر فنی تیم ملی بسکتبال با ویلچر رده سنی جوانان را در آمل برگزار کردند که در آن با حضور مدیران شهری، ورزشکاران، پیشکسوتان، اعضای شورای اسلامی شهر و مردم مراسم قدرشناسی با اهدای لوح سپاس و هدایایی برپا شد.


سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران در این مراسم گفت: در نخستین اردوی تیم ملی رده سنی جوانان بسکتبال با ویلچر به میزبانی شهرستان آمل 19 بازیکن به تمرین پرداختند.

حسن پالار با اعلام اینکه جوانان کشورمان در عرصه ورزش همیشه خوش می‌درخشند و پرچم کشورمان را در دنیا به اهتزاز در می‌آورند، اظهار کرد: جوانان تیم ملی بسکتبال با ویلچر این روزها با تمرینات سخت و منسجم خود را برای مسابقات آینده آماده می‌کنند.

وی افزود: نخستین اردوی تیم ملی از 22 آبان امسال در شهرستان آمل آغاز شد و در مدت یک هفته تمرینات در دو نوبت صبح و عصر پیگیری شد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران با اشاره به حضور مازیار میرعظیمی از مربیان نام‌آشنای بسکتبال و سرمربی تیم مخابرات اصفهان حاضر در لیگ برتر و مسعود فلاح سرمربی توانمند آملی تیم شهرداری در کادر فنی، گفت: از تلاش و زحمت مسؤولان شهرستان آمل در مدت برگزاری اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان تشکر دارم زیرا شرایط بسیار خوب برای میزبانی فراهم شد.


رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر ایران نیز در این مراسم با بیان اینکه تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران اواخر امسال به مسابقات قهرمانی بسکتبال با ویلچر جوانان آسیا و اقیانوسیه اعزام می‌شود، اظهار کرد: نخستین اردوی تیم ملی جوانان در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) توانست دستاوردهای بزرگی به همراه داشته باشد.

حبیب خمجانی، آمل را از شهرهای ورزشی کشور دانست و بیان کرد: تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل هم در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور از تیم‌های منسجم، قدرتمند و توانمند محسوب می‌شود.

وی متذکر شد: تیم ملی کشورمان در مسابقات آینده قهرمانی بسکتبال با ویلچر معلولان آسیا و اقیانوسیه در رده سنی جوانان حاضر می‌شود و این رقابت‌ها بهمن ماه امسال در کشور تایلند برگزار می‌شود.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر ایران با اعلام اینکه جوانان ایرانی با درخشش در مسابقات آسیا و اقیانوسیه به رقابت‌های قهرمانی بسکتبال با ویلچر جوانان جهان به میزبانی کشور کانادا در سال 2017 اعزام می‌شوند، یادآور شد: نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان کشورمان به میزبانی آمل از شور و نشاط خاصی برخوردار بود.


فرماندار ویژه آمل نیز در آیین تجلیل از کادر فنی و بازیکنان تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان کشورمان، اظهار کرد: تجلیل از ملی‌پوشان، کادر فنی و بازیکنان تیم ملی جوانان بسکتبال با ویلچر جمهوری اسلامی ایران در سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) کار شایسته و ستودنی است.

احمد منفرد افزود: ورزش برای افراد معلول و جانباز بسیار مهم است و در سلامت آنها نقش زیادی دارد.

وی با بیان اینکه آمل از شهرهای شاخص در عرصه ورزش است، عنوان کرد: تیم بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان این شهرستان با حضور بزرگان سال‌های زیادی در بخش حرفه‌ای توپ می‌زند.

فرماندار ویژه آمل با اعلام اینکه اردوهای زیادی در رشته‌های مختلف ورزشی به میزبانی آمل برگزار شد، خاطرنشان کرد: اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر معلولان رده سنی جوانان از 22 آبان در آمل آغاز شد.

دبیر هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان مازندران نیز در این مراسم بیان کرد: بسکتبال با ویلچر از رشته‌های جذاب است و شهرداری آمل به عنوان تنها نماینده استان در لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور حضور دارد.

نقی مهدوی تشریح کرد: ورزش معلولان را از گوشه‌نشینی و عزلت در آورد و وارد عرصه‌های مختلف جامعه می‌کند.


وی با اعلام اینکه جمعیت زیادی از جامعه را افراد معلول و جانباز تشکیل دادند، تصریح کرد: لازم است تا مسؤولان برای ورزش آنها برنامه مدون داشته باشند.

دبیر هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان مازندران گفت: میزبانی آملی‌ها از نخستین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور به خوبی انجام شد و باید از تلاش‌های اداره ورزش و جوانان، هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل، شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل قدردانی کرد.

این مسؤول با بیان اینکه آمل از ظرفیت بالایی در امر ورزش برخوردار است، خاطرنشان کرد: در زمینه ورزش جانبازان و معلولان با تغییرات جدید شاهد رشد و تکاپوی مطلوب در این شهرستان هستیم.

عضو هیأت رئیسه هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان شهرستان آمل نیز در این مراسم، با بیان اینکه ورزش برای تندرستی و داشتن جسم سالم بسیار مهم است، گفت: از گذشته بزرگان تأکید داشتند که عقل سالم در بدن سالم جای دارد.

عباس‌علی واحدی با اعلام اینکه ورزش برای جانبازان و معلولان امری لازم است، ادامه داد: باید بیشتر از گذشته از سوی این افراد به ورزش توجه شود.

وی با تأکید بر اینکه هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل با تغییر و تحولات اخیر تحرک زیبایی را در خود احساس می‌کند، افزود: این تحولات نه تنها در بسکتبال با ویلچر بلکه در بیشتر ورزش‌های بانوان و آقایان همانند والیبال نشسته، تنیس روی میز و دیگر ورزش‌ها با علاقه‌مندی معلولان آغاز شد.

عضو هیأت رئیسه هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان آمل گفت: ورزش در بین افراد معلول سبب ایجاد اطمینان و اعتماد به نفس بیشتر می‌شود و بسیار اهمیت دارد.


به گزارش فارس، در مراسم تجلیل از اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی بسکتبال با ویلچر رده سنی جوانان کشورمان از حبیب خمجانی رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر ایران، حسن پالار سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران و سرمربی تیم لیگ برتری پگاه فارس، مسعود فلاح مربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران و سرمربی تیم لیگ برتری شهرداری آمل، مازیار میرعظیمی مربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان ایران و سرمربی تیم لیگ برتری مخابرات اصفهان و محمد جورابلو سرپرست تیم بسکتبال با ویلچر جوانان کشورمان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

حامد زارعی، محمد معظمی، سید مهدی موسوی، امیر حسین سعید محمدی، عبدالقادر شریفی‌تبار، عبدالرضا ایژک، محمدرضا دباغ، علی کریمی، مهدی ماندگاری، مهدی مظلوم، امیر محمد توحید‌نژاد، پیمان میزان، امید هاشم‌قبادی، مهدی عباسی، همایون عسگری، حسن‌علی کعبی، امیر رضا احمدی، رضا عیوضی و مجتبی کمالی 19 بازیکن حاضر در نخستین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر جوانان کشورمان بودند که توسط مسؤولان آملی تجلیل شدند.