جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

از بازگشایی سینمای هتل رامسر تا توزیع 3 هزار بسته فرهنگی میان مسافران - نمایش محتوای خبر

 

 

از بازگشایی سینمای هتل رامسر تا توزیع 3 هزار بسته فرهنگی میان مسافران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر گفت: اهدای 3 هزار بسته فرهنگی به مسافران نوروزی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در مکان‌های پرتردد شهرستان، استقبال مردم و مسافران نوروزی را به همراه داشت.

از بازگشایی سینمای هتل رامسر تا توزیع 3 هزار بسته فرهنگی میان مسافران

سیدداریوش قانع امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان رامسر، با بیان اینکه برنامه‌های نوروزی با نوروزخوانی در مناطق پرتردد شهری آغاز شد، اظهار کرد: بعد از هشت سال سینمای هتل رامسر با اکران نوروزی فیلم‌های روز «من سالوادور نیستم و 50 کیلو آلبالو» در سانس‌های صبح و عصر و سانس ویژه شب برگزار شد که استقبال از سینما بی‎نظیر بود.

وی با اشاره به برنامه‌های اجرا شده، افزود: در نخستین روز سال 1395 به همراه اعضای ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان رامسر از مسافران و گردشگران نوروزی استقبال و به آنها گل و بسته‌های فرهنگی شامل دعای سفر و هشدارهای پلیس و لوح فشرده موسیقی، فیلم و نقشه شهرستان تقدیم شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های فرهنگی و هنری برگزار شده در ایام نوروز، اجرای جشنواره نوروزی و موسیقی زنده توسط خوانندگان مطرح کشور و اجرای کنسرت بومی‎محلی و ... بود که مورد استقبال گردشگران و میهمانان نوروزی قرار گرفت.

این مسئول یادآور شد: اجرای نمایش پانتومیم رنگ‌ها و جنگ شبخند ایرانی در هتل رامسر نیز در این ایام برگزار شد.

قانع با عنوان اینکه در زادروز بانوی مهر و وفا حضرت فاطمه زهرا (س) در اجرای جشن میلاد کوثر مشارکت کردیم، تصریح کرد: تکریم کارمندان بانوی اداره و اهدای هدیه به بانوان خبرنگار شهرستان رامسر و تجلیل از هنرمند راه‌یافته به جشنواره هنرهای تجسمی فجر، از دیگر برنامه‌ها بود.

وی ادامه داد: اهدای 3 هزار بسته فرهنگی به مسافران نوروزی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در مکان‌های پرتردد شهرستان، استقبال مردم و مسافران نوروزی را به همراه داشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر در پایان ابراز امیدواری کرد که امیدواریم این آغاز در سال 1395 با لطف خداوند سالی پررونق برای فرهنگ و هنر مازندران باشد.