جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

آزمون شفاهی حافظان قرآن کریم در ساری برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آزمون شفاهی حافظان قرآن کریم در ساری برگزار شد

حجت الاسلام ˈمسعود قربانیˈ روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این آزمون یکهزار و 200 تن از علاقه مندان در سه گروه سنی هفت تا 12سال ، 13 تا 18سال ، 19 سال به بالا و در دو بخش خواهران و برادران شرکت داشتند.

وی افزود: آزمون شفاهی مرحله نخست طرح تربیت حافظان قرآن کریم در تمامی پایگاه ها و به صورت بویژه در سالن اجتماعات و کلاس های آموزشی امامزاده عباس(ع) ساری برگزار شد.

او با اشاره به تحقق منویات رهبری مبنی بر تربیت و پرورش 10 میلیون نفر حافظ قرآن کریم در کشور ، گفت: همسو با اجرای این طرح تاکنون یکهزار و 272 تن از علاقه مندان زیر نظر مربیان مجرب آموزش های لازم را فرا گرفتند.

رئیس اداره اوقاف ساری با عنوان اینکه شیوه آموزش در طرح تربیت آموزش حافظان قرآن کریم به دو روش حضوری و غیر حضوری است، افزود: علاقه مندان در روش حضوری در پایگاه های امامزاده عباس(ع)، تکیه پهنه کلا، آستانه ملامجدالدین(ع)، امامزاده یحیی(ع) و امامزاده ابوالحسن(ع) روستای پرچیکلا با همکاری جامعه القرآن الکریم ساری زیرنظر مربیان مجرب ، آموزش های لازم را فرا گرفتند.

قربانی گفت: در روش غیر حضوری نیز علاقه مندان از طریق لوح فشرده و کتابچه ها آموزش های لازم را درمنازل خود فرار گرفتند.

وی افزود: شرکت کنندگان در این آزمون می توانند با مراجعه با آدرس اینترنتی امامزاده عباس(ع) به نشانی www.emamzadeabas.com و یا با مراجعه به دفتر امور فرهنگی اداره اوقاف ساری از نتایج کسب اطلاع کنند.