سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

آزاد راه تهران - شمال از اولویت کاری دولت خارج شد/ثبت 77 میلیون تردد در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

آزاد راه تهران - شمال از اولویت کاری دولت خارج شد/ثبت 77 میلیون تردد در کشور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، احمد عباس آخوندی صبح امروز در بازدید از پروژه‌های محور هراز که با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون 77 میلیون تردد در کشور ثبت شد.

وی با اعلام اینکه مسافران نوروزی در کشور از همه ظرفیت‌ها برای سفر استفاده کردند، گفت: مسافرت‌های ریلی، دریایی و هوایی کشور بدون حادثه بود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت راه‌های مواصلاتی مازندران مطرح کرد: طرح تعریض و چهار بانده کردن محور هزار و سوادکوه از اولویت راه و شهرسازی است.

این مسئول با اعلام اینکه راه محور هزار 154 کیلومتر است بیان کرد: 104 کیلومتر از این محور در مازندران قرار دارد که 40 کیلومتر آن چهاربانده شد.

آخوندی مطرح کرد: براساس برنامه بودجه سال 93 اعتبار لازم به محور سوادکوه و هزار اختصاص داده شد که تلاش ما این است که محور سوادکوه تا پایان سال 94 به بهره‌برداری برسد.

وزیر راه و شهرسازی درباره آخرین وضعیت آزاد راه تهران ـ شمال گفت: این محور به دلیل پیچیدگی زیادی که در سال اخیر و تغییراتی که در نحوه اجرای آن و نیز تغییر پیمانکار به وجود آمد در اولویت کاری قرار ندارد.