رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

آزادگان سرافراز با تحمل سال ها رنج و شکنجه برای نظام افتخار آفریدند - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادگان سرافراز با تحمل سال ها رنج و شکنجه برای نظام افتخار آفریدند

سردار ˈ محسن انصاری ˈ روز چهارشنبه در همایش سراسری یکهزار نفر از آزادگان ˈ تکریت 12 ˈ در مجتمع کوثر بابلسر افزود : این عزیزان با صبر و مقاومت در برابر سختی ها و شکنجه دشمنان ، برگ زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رساندند.

وی گفت : آزادگان با جانفشانی و تحمل دردهای زیاد ، زیباترین شکل ایثار را به نمایش گذاشتند.

سردار انصاری با اظهار این که آزادگان مسیر را در رسیدن به اهداف بلندشان آگاهانه انتخاب کردند ، افزود : آنان با وجود آن که خطر را احساس می کردند ، در دفاع از آرمان هایشان رنج و شکنجه دشمنان را ترجیح می دادند و با عزت و افتخار سختی ها را تحمل کردند و در بازگشت غرور آفرین به ایران اسلامی ، همانند دوران دفاع مقدس مقاوم و استوار ماندند.

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور تکریم و تجلیل از آزادگان را وظیفه آحاد جامعه دانست و گفت : همه ما باید به نحو شایسته از آزادگان تجلیل به عمل آوریم و فرهنگ آزادگی را که فرهنگ ایثار و از خود گذشتن است ، بخوبی شناسایی کنیم و به عنوان یک ابزار هنر به نسل آینده انتقال دهیم .

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، آزادگان را گوهرهای ذخیره باز یافته و الماس های درخشان انقلاب اسلامی توصیف کرد و افزود : این عزیران همچون سال های دفاع مقدس حافظ ارزش های انقلاب و نظام اسلامی هستند.

سردار انصاری گفت : باید در تقویت تشکل های خودجوش ایثارگران تلاش و از توانمندی های این عزیزان در عرصه توسعه و پیشرفت کشور استفاده کنیم.