جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

آزادسازی 130 هکتار از اراضی ملی در نوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادسازی 130 هکتار از اراضی ملی در نوشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، محمد علی قمی اویلی در مصلای امام خمینی نوشهر با اشاره به پیروزی مقاومت مردم غزه اظهار کرد: این پیروزی برای همه مظلومان جهان مایه مباهات و برای دشمنان موجب سرافکندگی است.

وی افزود: مردم غزه با وجود همه فشارها و ظلم‌هایی که از سوی استکبار صورت گرفت مقاومت کرد و بعد از 49 روز با اقتدار تمام به پیروزی رسیدند و سربلند شدند.

فرماندار نوشهر در ادامه با اشاره به هفته دولت تصریح کرد: در طول یک سال اخیر دولت تدبیر و امید در جهت تحقق شعار امسال و خدمت بهتر به مردم و ایجاد امید و نشاط در بین آنان اقداماتی را انجام داده است.

قمی اویلی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی نیازمند فرهنگ‌سازی هستیم، خاطرنشان کرد: در شورای فرهنگ عمومی به ریاست امام جمعه و در حوزه فرهنگی با کمک دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در کارگروه‌های مختلف فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است.

وی  از مردم خواست در جهت قانون‌گرایی و استفاده بهینه از منابع ملی با عزم ملی مشارکت داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان نوشهر با بیان اینکه ایجاد امید و نشاط از شاخص‌های این دولت است، یادآور شد: در 6 ماه گذشته در حوزه اقتصادی در این شهرستان با جذب سرمایه‌گذاران پیشرفت‌های خوبی حاصل شده است.

قمی اویلی گفت: گردشگری دریایی از جمله مواردی است که باید در شهرستان نوشهر به آن توجه شود.

وی با تأکید بر توجه به قانون و تمکین به آن اظهار کرد: در حوزه منابع طبیعی در برخی نقاط توسط عده‌ای سودجو  تجاوزاتی شده بود که با تلاش و اقدامات موثر حدود 130 هکتار از اراضی ملی در بخش مرکزی و کجور از دست متجاوزان رهاسازی شد.

فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه در هفته دولت اولویت با اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام است، یادآور شد: در مجموع 11 پروژه با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد و 737 میلیون ریال به افتتاح رسید، همچنین 6 طرح از جمله دو واحد ساختمان دهیاری و ساختمان کتابخانه با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد و 600 میلیون ریال کلنگ‌زنی شد.