جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

آزادراه تهران ـ شمال مسدود می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادراه تهران ـ شمال مسدود می‌شود

علی نبیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری در خصوص مسدود شدن آزاد راه تهران ـ شمال اظهار داشت: پروژه راه سازی آزادراه تهران ـ شمال از سوی پیمانکار تحویل قطعی نشد.

وی افزود: با جلسه‌ای که در شهرستان چالوس برگزار شد مقرر شد وزارت راه و شهرسازی درباره پروژه آزاد راه تهران ـ شمال برای رفع موانع و نواقص اقدامات موثری به‌کار گیرد.

نبیان مسدود شدن محور آزاد راه تهران ـ شمال را موقتی اعلام کرد و گفت: آواربرداری و رفع نواقص این پروژه عمرانی نیازمند مسدود شدن موقتی است.

معاون عمرانی استاندار مازندران مقاوم‌سازی مسیر آزاد راه تهران ـ شمال را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: بخش‌هایی از جاده چالوس به تهران باید مستحکم شود.

این مسئول با اشاره به اینکه در سطح استان محور هراز در اثر بارش باران و برف دچار رانش می‌شود، خاطرنشان کرد: راهداری با حضور فعال در این محور جاده‌ای موانع و نواقص را رفع می‌کند.

وی درباره تعریض و بازگشایی محور فیروزکوه به تهران گفت: جاده فیروزکوه از ابتدای دولت تدبیر و امید به صورت ویژه مورد توجه وزارت راه قرار گرفت و براساس بازدید‌های میدانی که به صورت هفتگی و ماهانه توسط مدیران وزارت راه انجام می‌شود مقرر شد این پروژه عمرانی تا پایان امسال به اتمام برسد.

به گزارش فارس، فرماندار چالوس از انسداد قطعه 4 آزادراه تهران ـ شمال تا رفع کامل مشکلات این مسیر خبر داد. 

{jcomments off}