جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

ارسال 60 مقاله به دبیرخانه کنگره ملی حضرت‌زهرا (س) - نمایش محتوای خبر

 

 

ارسال 60 مقاله به دبیرخانه کنگره ملی حضرت‌زهرا (س)

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران، حجت‌الاسلام ستار علیزاده با اشاره به برگزاری کنگره ملی حضرت‌زهرا (س) در روز 9 دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: خداوند متعال به ما انسان‌ها منت گذاشته و سه نعمت بزرگ فطرت‌پاک، قانون و الگوی معصوم عطا فرموده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران افزود: تمام سکنات و حرکات انسان‌ها به واسطه فطرت انجام می‌شود و قانون به همراه الگوی معصوم نیز مسیر حرکت بشر را مشخص می‌کند.

وی اظهار داشت: رسول‌اکرم (ص)، ائمه معصومان و خاندان نبوی به عنوان معصومان بهترین الگوی ما مسلمانان و شیعیان هستند و در این میان حضرت‌زهرا (س) الگوی بی‌نظیری به‌ویژه برای بانوان است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ادامه داد: امیدواریم خداوند به همه ما توفیق استفاده شایسته از این نعمت‌های بزرگ را عطا فرماید و بتوانیم مسیر درست زندگی همراه با سعادت دنیا و آخرت را با پیروی از این الگوهای معصوم بیابیم.

علیزاده ادامه داد: تعداد 60 مقاله به دبیرخانه این کنگره از سراسر کشور ارسال شد که توسط کمیته علمی این کنگره مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی افزود: کنگره ملی حضرت‌زهرا (س) با سخنرانی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور حجت‌الاسلام تقوی و با قرائت سه مقاله برتر در آستانه مبارکه پهنه‌کلای ساری با حضور اندیشمندان، محققین، پژوهشگران و اساتید حوزه و دانشگاه و همچنین چهره‌های علمی برتر برگزار می‌شود.