رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

ارسال 12 هزار اثر به جشنواره ملی مطبوعات کودک - نمایش محتوای خبر

 

 

ارسال 12 هزار اثر به جشنواره ملی مطبوعات کودک

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران قاسم عزیزاده گرجی اظهار داشت: با توجه به مهلت باقی مانده درباره دریافت آثار که تا 30 دی تمدید شد استقبال از جشنواره ملی مطبوعات و رسانه‌های مجازی کودک و نوجوان بی‌نظیر بوده است.

وی با تاکید بر اهتمام جدی دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی در جریان‌سازی، تشویق و ترغیب رسانه‌ها برای شرکت در این برنامه ملی تصریح کرد: این جشنواره فرصتی را فراهم آورد تا مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی و همچنین صاحبان قلم و اندیشه در حوزه کودک و نوجوان دست به تولید محتوا بزنند که این مهم‌ترین هدف جشنواره یازدهم بوده است.

دبیر جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی تصریح کرد: تولید محتوا در حوزه کودک و نوجوان جریان مغفول در مطبوعات و رسانه‌های مجازی کشور است که باید در این باره کار جدی و موثر بیش از گذشته  صورت پذیرد.

وی با اشاره به اهمیت کار فرهنگی برای گروه سنی کودک و نوجوان، از این قشر به عنوان سرمایه‌های اجتماعی یاد کرد و خواستار نگاه جدی مطبوعات و رسانه‌های کشور به این حوزه شد.

به گزارش فارس، یازدهمین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی کودک و نوجوان هشت اسفند ماه جاری با اعلام منتخبان توسط اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مازندران کار خود را آغاز می‌کند.