سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

ارسال موادغذایی برای ساکنان یک روستای بخش کجور نوشهر به وسیله بالگرد - نمایش محتوای خبر

 

 

ارسال موادغذایی برای ساکنان یک روستای بخش کجور نوشهر به وسیله بالگرد

رئیس هلال احمر نوشهر با اشاره به بسته بودن راه روستای کهنه ده بخش کجور شهرستان نوشهر، از ارسال مواد غذایی و دارویی برای ساکنان این روستا با استفاده از بالگرد خبر داد.

ارسال موادغذایی برای ساکنان یک روستای بخش کجور نوشهر به وسیله بالگرد

امیرحسین عسگرزاده روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ارسال مواد غذایی و دارویی برای ساکنان روستای کهنه ده بخش کجور به دلیل بارش سنگین برف پائیزی و بسته شدن راه دسترسی صبح امروز به وسیله یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر انجام شده است.
وی با بیان اینکه مسیر دسترسی به این روستا به دلیل بارش شدید برف همچنان بسته است، گفت : با استفاده از این بالگرد توانستیم مواد غذایی و دارویی چند خانوار ساکن این روستا را تامین نمائیم.
عسکرزاده با اشاره به چندین عملیات هوایی و زمینی امداد و نجات این جمعیت در نوشهر گفت : نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر نوشهر در 2 روز گذشته 16 نفر از افراد گرفتار در برف را در ارتفاعات مناطق مختلف جنگلی این شهرستان نجات داده اند.
بخشدار کجور شهرستان نوشهر هم به ایرنا گفت: در حال حاضر تمامی راههای روستایی این بخش به جز 2 رورستای کهنه ده و چمرکوه باز شد و تردد خودروها در حال انجام است.
رستم سیاه سرانی افزود: نیروهای راهداری در تلاش هستند تا هر چه زودتر راه روستاهای کهنه ده و چمرکوه را نیز بازگشایی کنند.
کهنه ده با 32 خانوار در تابستان که جمعیت آن در زمستان به چندین خانوار کاهش می یابد یکی از دورترین روستاهای بخش کجور در فاصله بیش از یکصد کیلومتری جنوب شرقی نوشهر واقع است.