جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

ارزش های دفاع مقدس با گذشت زمان تغییرپذیر نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

ارزش های دفاع مقدس با گذشت زمان تغییرپذیر نیست

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ' محمد مهدی نژاد 'در یادواره 19 شهید پایگاه مقاومت بسیج امام خمینی(ره) کوی 20 متری شاهد آمل افزود : ارزش ها و ایثاگری های جوانان این کشور در راه دفاع از اسلام و میهن اسلامی ایران با گذشت زمان کهنه نمی شود و از بین نمی رود.

وی ادامه داد : این ارزشی است که شهدا با توکل بر خدا آن را برای آیندگان خود که نسل فعلی جامعه ایران اسلامی هستند، به یادگار گذاشتند و اکنون نیز این نسل باید امانت دار خوبی برای نسل های آینده باشد.

معاون راهبردی ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه برگزاری یادواره های شهدا درس گرفتن از مکتب شهادت وایستادگی برابر ظلم است ، تصریح کرد : برگزاری یادواره های شهدا، یاد آوری برای ما زندگان است که از شهدا شفاعت بگیریم تا خودمان را بسازیم.

وی اضافه کرد: برگزاری یادواره شهدا فقط به این نیست که به بیانی از صفات شهدا و ویژگی های آنان خلاصله شود ، بلکه بزرگداشت کسانی است که برای آرمان ها و ارزش های این انقلاب جانشان را نثار کردند.

مهدی نژاد با اشاره به اینکه در حوزه دفاعی وسیاست خارجی کشور ما به برکت خون شهدا و پایداری و ایستادگی ملت ایران دارای اقتدار است، اظهار کرد: درپی این توفیقات و موفقیت ها در سال های اخیر توسط محققان ودانشمندان جوان کشور، دشمنان نظام همواره با ترفندها وتوطئه های جدید در تلاش برای ضربه زدن به کشور هستند که ضرورت دارد همه افراد درهرپست و مقامی هوشیار و آگاه باشند.

شهرستان حدود 400 هزار نفری آمل در استان مازندران در طول دوران پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی یکهزار و 33 شهید تقدیم نظام مقدس اسلامی ایران کرده است.