رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

ارزش معاملات بورس مازندران به بیش از 1400 میلیارد ریال رسید - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ارزش معاملات بورس مازندران به بیش از 1400 میلیارد ریال رسید

ارزش معاملات بورس مازندران به بیش از 1400 میلیارد ریال رسید


مدیر بورس منطقه‌ای مازندران گفت: ارزش ریالی معاملات در تالار بورس استان از ابتدای امسال تاکنون، به بیش از یک‌هزار و 495 میلیارد ریال رسید.

ارزش معاملات بورس مازندران به بیش از 1400 میلیارد ریال رسید

علی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در هفته منتهی به چهارشنبه 14 مرداد ماه امسال، طی پنج روز معاملاتی، تعداد 31 میلیون و 564 هزار و 771سهم به مبلغ بیش از 51 میلیارد ریال در بورس منطقه‌ای مازندران دادوستد شد.

وی بیان کرد: ارزش ریالی سهام خریداری شده 27 میلیارد ریال و ارزش فروش سهام 24 میلیارد ریال بود.

مدیر بورس منطقه‌ای مازندران با بیان اینکه ارزش ریالی معاملات در تالار بورس استان از ابتدای امسال تاکنون، به بیش از یک‌هزار و 495 میلیارد ریال رسیده‌است، گفت: متوسط ارزش معاملات روزانه نیز در مدت مشابه 18 میلیارد ریال بوده‌ است.

جعفری تصریح کرد: در این هفته سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق، پارس خودرو، ایران خودرو دیزل، ملی صنایع مس ایران و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بیشترین ارزش معاملات استان را به خود اختصاص دادند.

وی با اعلام اینکه 53 درصد از کل سهام مبادله شده در این هفته مربوط به خرید و 47 درصد مربوط به فروش سهام بوده‌ است، اضافه کرد: شاخص قیمت نیز با 330 واحد کاهش نسبت به هفته‌ قبل، به 66 هزار و 451 واحد رسید.