جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

ارزش‌های دفاع مقدس به نسل آینده منتقل شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ارزش‌های دفاع مقدس به نسل آینده منتقل شود

حجت الاسلام عبدالرحمان باقرزاده پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد پشتیبانی راهیان نور این شهرستان اظهار داشت: باید ارزش‌های دفاع مقدس را به صورت ملموس به نسل آینده منتقل کنیم.

وی ابراز داشت: وقتی ما در اماکن مقدسه به عنوان تبرک و درس گرفتن شرکت می‌کنیم، برای بارور شدن اندیشه‌ها است زیرا در سرزمین‌های مبارک همواره امواج برکت و رحمت در آنها جاری است.

امام جمعه نور تصریح کرد: حضور در مناطق راهیان نور همراهی با رزمندگان دوران دفاع است و این مکان‌ها فضای تقویت روحیه ایثار، فداکاری و از خود گذشتگی است که از ثمرات اعزام راهیان نور هم همین است.

باقرزاده با تاکید بر اعزام افراد برای نخستین بار ابراز داشت: گر چه کیفیت مهم است اما در حد توان باید کمیت را هم افزایش داد.

فرمانده سپاه ناحیه نور نیز با اشاره به سهمیه یک‌هزار و 240 نفری این شهرستان ابراز داشت: هزینه اعزام این تعداد زائر بیش از 160 میلیون تومان است که تامین این هزینه برای سپاه مقدور نیست و ستاد پشتیبانی باید تمهیدات لازم را بیاندیشد.

ناصر توکلی با اشاره به اینکه راهیان نور بهترین مکان و فضا برای انتقال ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس است عنوان کرد: هدف ما کیفی‌سازی اعزام‌ها و اولویت در اعزام بار اولی‌ها است و برای این منظور نیاز است مصوبات جلسات اجرایی شود تا در اعزام و پس از آن با مشکلات مواجه نشویم.

وی بر دقت در چگونگی اعزام و مراقبت در مسیر راه تاکید کرد و افزود: در هر اتوبوس راوی،مسئول و مراقبان امنیتی حضور دارند و نکات و هشدارهای لازم را به شرکت کنندگان می‌دهند.

فرمانده سپاه ناحیه نور همچنین از اعزام 220 زائر دانشجو خبر داد و افزود: افرادی که تمایل دارند با خودروهای شخصی و به صورت خانوادگی از مناطق راهیان نور بازدید کنند، می‌توانند با هماهنگی سپاه از امکانات در نظر گرفته در مناطق ذکر شده استفاده کنند.