سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

ارزش‌های دفاع مقدس به صورت هنرمندانه به نسل جوان انتقال یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

ارزش‌های دفاع مقدس به صورت هنرمندانه به نسل جوان انتقال یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، نسرین نوری صبح امروز در جلسه کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه با اشاره به اهمیت و ارزش دفاع مقدس، گفت: معرفی و انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان باید در برنامه‌های هفته دفاع مقدس مورد توجه جدی قرار گیرد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سوادکوه به مسئولیت این کانون در کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه، بیان داشت: جلسات هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس با رویکرد استفاده بهینه از ظرفیت‌های کودکان و نوجوانان و انعکاس هنرمندانه ارزش‌ها به آنان برگزار شده است.

وی از برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری نمایشگاه نقاشی و خط و عکس دفاع مقدس، پخش پویانمایی ویژه سنین مختلف با موضوع ارزش‌های دفاع مقدس و اجرای برنامه قصه‌گویی مربیان متخصص توسط این ستاد اجرایی می‌شود.

نوری به برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری و فرهنگی و علمی در جشنواره فصلی کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه اشاره کرد و افزود: استفاده از راویان دفاع مقدس و برگزاری ایستگاه‌های فرهنگی و هنری نیز از برنامه‌های دیگر کمیته کودک و نوجوان ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه است.