جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ارزش‌های انقلاب بعد از رحلت امام توسط رهبر معظم انقلاب متجلی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

ارزش‌های انقلاب بعد از رحلت امام توسط رهبر معظم انقلاب متجلی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل، حجت‌الاسلام حسن روحانی در دیدار با اعضای برگزاری سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) در بابل با تسلیت فرا رسیدن بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) اظهار داشت: یکی از خطراتی که پس از هر انقلابی متوجه آن انقلاب می‌شود دگرگونی و عقب‌نشینی ارزش‌های بزرگ آن انقلاب است.

وی افزود: پس از رحلت حضرت امام(ره) به رغم نگران‌هایی که در کشور می‌رفت و برخی از دشمنان اسلام تصور می‌کردند بعد از رحلت امام(ره) جریان مردمی خاموش شده و زمینه غفلت و فراموشی مردم فراهم می‌شود این تصورات با شکست مواجه شد.

امام جمعه بابل بیان داشت: برخی‌ها تصور می‌کردند بعد از رحلت امام(ره) در درون نظام تغییرات و تحولات عظیمی به وجود می‌آید و همانند امام از ارزش‌های انقلاب دفاع و حراست نمی‌شود.

روحانی تصریح کرد: باید اعتراف کنیم آن‌گونه که پس از رحلت حضرت امام(ره) شاهد بودیم نه تنها در ارتباط با جریان ارزش‌های بزرگ نظام سستی صورت نگرفت بلکه متقابلا این حرکت با رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری در مسیر ارزشمند و نورانی انقلاب استمرار یافت و در صحنه‌های جهانی حضور و تجلی یافت.

وی اذعان داشت: جای بسی خوشحالی است روحیه ضد استکباری انقلاب بعد از امام ادامه یافت و علاوه بر آن زمینه حاکمیت ارزش‌های انقلاب و دفاع از مستضعفان جهان و اموری که امام راحل به انجام آن اصرار می‌کرد به مانند زمان حیاتش فراهم و تداوم یافت.

امام جمعه بابل در پایان با اشاره به اینکه مراسم بزرگداشت سالگرد حضرت امام(ره) باید هرسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود از عموم مردم خواست با حضور باشکوه در مراسم عزاداری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی یاد بزرگ معمار انقلاب را گرامی بدارند.